Reklama

Bieszczady: Gałąź spadła na głowę drwala [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Minął ostatni weekend wakacji. Bieszczadzka grupa GOPR miała jak zawsze pełne ręce pracy.

W sobotę około godz. 13.00 Ratownicy ze Stacji Ratunkowej w Ustrzykach Górnych zostali zadysponowani do drwala, który podczas ścinania drzewa został uderzony w głowę przez spadającą gałąź. Ponieważ do wypadku został zadysponowany również śmigłowiec LPR oraz karetka ZRM, działania ratowników skupiły się głównie na transporcie poszkodowanego z trudno dostępnego miejsca do miejsca, gdzie wylądował helikopter.

Tego samego dnia około godz. 17.00 Ratownicy zostali wezwani do turystki, która w okolicy punktu kasowego BdPN w Brzegach Górnych została ukąszona w rękę przez żmiję. Jad spowodował silną reakcję alergiczną, dlatego poszkodowana została zabrana przez załogę karetki do szpitala.

Z kolei w niedzielę 30.08. około godz. 10.00 Ratownicy zostali zadysponowani w rejon niebieskiego szlaku prowadzącego z Wołosatego w kierunku Tarnicy, do kobiety, która skarżyła się na silne bóle brzucha. Objawy, na które się uskarżała, wskazywały na podejrzenie zawału, dlatego też kolejny raz poproszono o pomoc załogę LPR. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE