Reklama

BIESZCZADY: FENIKS CISNA czyli jak powstaje dom z popiołów i dobroci serc

Opublikowano:
Autor:

BIESZCZADY: FENIKS CISNA czyli jak powstaje dom z popiołów i dobroci serc  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Darek, znany wszystkim doskonale mieszkaniec Cisnej, spokojnie spacerujący zawsze w towarzystwie psa, mieszkał w domu na lekkim wzniesieniu w centrum Cisnej, gdzie miał też miejsce dla turystów. Właśnie, mieszkał… W nocy z 6 na 7 kwietnia, w tym niezwykle ciężkim dla wszystkich okresie Darek otrzymał kolejny ogromny cios w postaci przerażającego pożaru, który strawił cały jego dobytek. Niestety pozostały już tylko zgliszcza do rozbiórki. Oprócz dachu nad głową, stracił również miejsce pracy.

Dzisiaj mamy dla Was bardzo radosną wiadomość. Na zrzutce dla Darka jest już blisko 50 tysięcy złotych. Grupa przyjaciół, która od początku pomaga Darkowi stanąć na nogi i odbudować dom przesyła Wam wszystkim wiadomość, czytajcie:

"Drodzy przyjaciele,
Minął równo miesiąc od pożaru i rozpoczęcia naszej akcji #SerceCisnej #CegiełkaDlaDarka. Podczas pisania tego posta licznik darowizn pokazuje prawie 50 000 zł. To ogromny sukces, który osiągnęliśmy wspólnie dzięki Waszym dobrym sercom!

Chcielibyśmy wszystkim bardzo serdecznie podziękować za dotychczasowe wsparcie. Dzięki Wam wiemy, że istnieją dobrzy ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka. Jesteśmy wdzięczni za każdą wpłatę, udostępnienie, okazane serce i wrażliwość.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Bar Siekierezada - Cisna i jego właściciela Rafała Dominika - za udostępnianie zbiórki w Internecie oraz przygarnięcie Darka i Beaty pod swój dach na czas odbudowy domu.

Dziękujemy mediom, które pomogły nam rozpowszechnić akcję #SerceCisnej #CegiełkaDlaDarka tj. Korso Sanockie, Portal informacyjny nowiny24.pl, Korso24 - Czytaj Podkarpackie.

Jesteśmy pewni, że dobro, które okazaliście Darkowi, wróci do Was ze zdwojoną siłą. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy.
Ale to nie koniec naszych działań! Chcielibyśmy zachęcić Was do polubienia i rozpowszechniania wśród swoich znajomych fanpage'a Feniks Cisna.

Zdecydowaliśmy się na zmianę nazwy z „Noclegi u Darka” na jakże wymowną i symboliczną „Feniks Cisna”. Dzięki naszym wspólnym działaniom dom powstanie z popiołu. Nazwa już zawsze będzie przypominała, że dzięki zjednoczeniu ludzi da się wyjść nawet z najbardziej beznadziejnej sytuacji."

Wspomóc zbiórkę dla Darka przez cały czas możesz TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE