Reklama

Bartosz Romowicz w Sanoku. Kandydat Hołowni rozmawiał z mieszkańcami przy kawie na płycie Rynku

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sanok to kolejne miejsce, które odwiedzili politycy partii Polska 2050 Szymona Hołowni w ramach Mobilnej Konwencji Partyjnej w województwie podkarpackim. Wśród nich był lider polityczny, Burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz, który wizytę w Sanoku rozpoczął od spotkania na kawie i herbacie.

W piątek, 25 listopada o godzinie 12:00 Bartosz Romowicz, burmistrz Ustrzyk Dolnych częstował przechodniów na sanockim rynku kawą i herbatą. Następnie odwiedził Młodzieżową Radę Miasta a o 17.00 spotkał się z mieszkańcami w ramach otwartego spotkania „Tak, słucham.” 

Wśród rozmów z Sanoczanami padły słowa o braku szacunku do obywateli, braku poszanowania dla Polek (słynne “dawanie w szyję”), wysokich cenach w sklepach, a przede wszystkim braku węgla. “Głosowałam na “dobrą zmianę”, ale gdzie się ona obecnie podziała? Więcej tego błędu nie zrobię”- mówiła jedna z Sanoczanek. Takich osób jest zdecydowanie więcej, którzy odwracają się od Prawa i Sprawiedliwości, o czym głośno mówili

– podsumowuje Bartosz Romowicz.

Tradycyjnie w trakcie każdej z wizyt w podkarpackich miastach Bartosz Romowicz spotyka się z przedsiębiorcami. Są to osoby głównie reprezentujące różne małe i średnie przedsiębiorstwa. Ich historia pokazuje, że do tego jak obecnie wygląda ich biznes doszli sami ciężką pracą. Taka też jest historia Pana Marcina, właściciela Energy Fitness Clubu w Sanoku. W obliczu dużego wzrostu cen za energię elektryczną czy gaz takie firmy stoją na krawędzi i przed decyzją czy ich biznes będzie jeszcze opłacalny.

W Sanoku Burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz spotkał się także z radnymi Młodzieżowej Rady Miasta Sanoka. "Od zawsze wspierałem inicjatywy ludzi młodych, bo sam swoją przygodę z polityką i samorządem rozpocząłem w bardzo młodym wieku. Wiem jak ważne jest wsparcie tych działań"- mówi Bartosz Romowicz. Radni MRM w Sanoku w trakcie spotkania opowiedzieli o swoich ostatnich działaniach. Jak deklaruje Bartosz Romowicz to nie jest ostatnie spotkanie w tym temacie, ponieważ już w nowym roku Ustrzyki Dolne będą gospodarzem I Forum Młodzieżowych Rad Gmin Województwa Podkarpackiego.

Na zakończenie odbyło się otwarte spotkanie dla Sanoczan. Jak podkreśla Burmistrz Ustrzyk Dolnych nie jest ważne ile osób będzie na spotkaniu, bo każdy mieszkaniec jest bardzo ważny. Spotkanie odbyło się w dobrej atmosferze, a pytania dotyczyły m.in. inflacji czy sytuacji przedsiębiorców. 

Politycy Polski 2050 Szymona Hołowni zapowiadają, że to nie ostatnia wizyta w Sanoku i zapraszają Sanoczan do współpracy.

Jeśli ktoś chce z nami wziąć odpowiedzialność za Polskę to zapraszamy, jest wiele do zrobienia

- zakończył Bartosz Romowicz.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy