Reklama

Apel od Marszałka Władysława Ortyla - ,,Podziel się życiem’’

Opublikowano:
Autor:

Apel od Marszałka Władysława Ortyla - ,,Podziel się życiem’’  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym pełnym wyzwań czasie, w którym żyjemy, wobec pandemii, która tak zmienia i niszczy nasz świat, najważniejsza jest ludzka solidarność, empatia i szacunek dla bliźnich – mówi gospodarz Podkarpacia, marszałek Władysław Ortyl, apelując o oddawanie osocza, które ratuje życie.

„Podziel się życiem” – tak akcję zachęcającą do oddawania przez ozdrowieńców osocza nazwała Regionalna Stacja Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie. 

Apel skierowany jest do osób w wieku 18 – 65 lat, które przechorowały COVID -19 i zostały wyleczone, bądź przeszły bezobjawowe zakażenie wirusem SARS-COV-2.

Regionalna Stacja Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie prosi o kontakt telefoniczny pod numerem 17 867 26 71 lub 17 8672030 wew. 58 lub 39, albo o kontakt mailowy na adres ozdrowieniec@rckk.rzeszow.pl. Wszystkie szczegóły dotyczące akcji oddawania osocza przez ozdrowieńców znajdą Państwo na stronie www.rckk.rzeszow.pl.

 

Państwa osocze to absolutnie altruistyczny dar. Może uratować życie komuś obcemu, ale może także być niezbędne dla członka rodziny, sąsiada, kolegi – proszę Państwa o solidarność w tej trudnej rzeczywistości 

– zwraca się do ozdrowieńców marszałek Władysław Ortyl

– Jednocześnie bardzo dziękuję za Państwa pomoc i solidarność.

 

 

Źródło: Gmina Sanok

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE