Reklama

Ania Dąbrowska z podkarpacia wygrała The Voice of Kids! [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Ania Dąbrowska z podkarpacia wygrała The Voice of Kids! [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mogliśmy oglądać dziś finał "The Voice Kids. Ania Dąbrowska w z drużyny Cleo jest zwyciężczynią drugiej edycji programu.

Ania Dąbrowska ma 13 lat, jest uczennicą ósmej klasy Szkoły Podstawowej im. J. Piłsudskiego w Wesołej oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I st., w Dynowie w klasie fortepianu. Ponadto jest uczennicą Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. 

Ania choruje na poważną chorobę, jaką jest mukowiscydoza i dlatego jak twierdzi spełnia szybko swoje marzenia bo nie wie ile tak naprawdę zostało jej czasu, żeby je zrealizować. Marzy o wydaniu swojej własnej płyty. 

 

- Od pierwszego dźwięku w tym programie czułem, że coś jest bardzo tak, a jak usłyszeliśmy Ciebie podczas „bitew” to była czysta magia. Tam się wydarzyła rzecz nieprawdopodobna i trwa do dziś – ocenił Tomson.

Już podczas pierwszego występu, talent Ani zachwycił jurorów i każdy z nich pragnął, aby Ania trafiła do jego drużyny. 

- Największym moim marzeniem jest wydanie pierwszej płyty. Póki jestem w stanie i jest na to czas. Muszę szybko spełniać swoje marzenia, bo nie mam za dużo czasu — wyznaje Ania 

W Finale Ania wykonała utwór "Świat się pomylił" Patrycji Markowskiej. Głosy widzów sprawiły że, to właśnie Ania Dąbrowska wygrała drugą edycję „The Voice Kids”. Dąbrowska wygrała nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych oraz kontrakt z wytwórnią Universal, który wręczyła jej na scenie Roksana Węgiel – zwyciężczyni pierwszej edycji „The Voice Kids”

Serdecznie gratulujemy młodej uzdolnionej Ani i życzymy wielu sukcesów na swojej dalszej muzycznej drodze!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE