Reklama

Aktywnie i wesoło

Opublikowano:
Autor:

Aktywnie i wesoło - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niezwykle ciekawie spędzili czas wychowankowie Domu Dziecka im. Św. Józefa w Sanoku. Adam Cyganik, właściciel Osady Załuż, zapewnił podopiecznym placówki całodniowy wypoczynek w prowadzonym przez siebie ośrodku.

Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia był Tomasz Gankiewicz, sołtys Załuża, oraz Stowarzyszenie Mieszkańców i Sympatyków tej miejscowości. Tylko kilka kilometrów od Sanoka, w otoczeniu wody i zieleni, znajduje się osada wyjątkowych i komfortowych całorocznych drewnianych domków wraz z rozległym terenem sportowo-rekreacyjnym. Organizatorzy imprezy zadbali o to, aby tego dnia nikomu się nie nudziło.

– Osada Załuż to fantastyczne miejsce dla tych, którzy chcą poznać Bieszczady, uniknąć miejskiego hałasu i odpocząć, spędzając czas z bliskimi – twierdzi Judyta Leszczyńska, psycholog pracujący w Domu Dziecka. – Można tam aktywnie spędzić niezapomniany czas oraz poleniuchować. Atmosfera jest wyjątkowa, nie tylko dzięki pięknym widokom i komfortowym warunkom do wypoczynku, ale przede wszystkim dzięki ludziom, którzy stworzyli to miejsce.

Więcej w 23 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE