Reklama

Adrian Herbut powalczy o fotel wójta gminy Sanok

Opublikowano:
Autor:

Adrian Herbut powalczy o fotel wójta gminy Sanok - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Budowa dróg, chodników, oświetlenia i kanalizacji, utworzenie gminnych przedszkoli i świetlic dla dzieci, młodzieży i seniorów oraz rozwiązanie problemów komunikacji miejskiej w gminie - to część postulatów, z którymi do wyborów na wójta gminy Sanok idzie Adrian Herbut.

Adrian Herbut jest kandydatem niezależnego i bezpartyjnego Komitetu "Gmina Bliżej Mieszkańców".

- Decyzja o kandydowaniu dojrzewała we mnie od jakiegoś czasu i była konsekwencją wielu rozmów z mieszkańcami, wsłuchania się w ich problemy oraz oczekiwania. Moja kandydatura jest swoistym wyjściem im na przeciw - powiedział Adrian Herbut podczas dzisiejszego spotkania z dziennikarzami.

Szczegółowy program wyborczy według zapowiedzi kandydata na wójta gminy Sanok zostanie zaprezentowany w najbliższym czasie.

-  Wierzę, że dzięki wspólnym działaniom, nasza gmina zacznie się w końcu prężnie rozwijać wykorzystując potencjał jaki posiada - powiedział podczas konferencji Adrian Herbut.

Termin zgłaszania gminnym komisjom wyborczym kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast minął 26 września o godzinie 24.

Wybory samorządowe odbędą się 21 października.

Adrian Herbut ma 33 lata. Jest żonaty, ma 3,5 letniego synka Wojtusia. Z wykształcenia jest prawnikiem. Obecnie pracuje jako nauczyciel akademicki, jest doktorantem w katedrze prawa cywilnego WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE