Reklama

Reklama

5 Romski Mikołaj: Zobacz iskierki szczęścia w małych oczkach [ZDJĘCIA+VIDEO]

Opublikowano: 9 grudnia 2019 10:53
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 5 –Romski Mikołaj różnił się od poprzednich. Tak wielu mikołajów, zaangażowanych w akcję dotąd nie było. Dzieciaki miały paczki, wypełnione po same brzegi.


Pełny podziw dla wszystkich, którzy wsparli akcję.
To właśnie za sprawą tej akcji, 5 lat temu, po praz pierwszy w swoim życiu dzieci mogły zobaczyć Mikulasa i otrzymać upominek.

W Sanoku i okolicach w akcję włączyło się ponad 20 instytucji, w tym szkoły, organizacje, firmy. Nie da się zliczyć osób prywatnych o wielkich sercach.  Ze strony Gdańska również dołączyło więcej ludzi i Szkół.

Wielki szacunek dla Was, że dzieje się to bez uprzedzeń, ocen, mitów. Dla Was ważne jest szczęście  oraz radość dzieciaków ... i to jest piękne.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy w imieniu Was wszystkich,  uczestniczyć w tym cudownym dniu. Tak niewiele potrzeba, by na dziecięcej twarzy wywołać uśmiech, by zobaczyć roześmiane oczka. Trochę zaangażowania, dobrej woli i trochę czasu. Bo najlepszym prezentem nie musi być wcale ten najdroższy, z najwyższej półki w sklepie. Najlepszym prezentem jest poświęcony dziecku czas i zainteresowanie, ważne że ktoś o nich pamiętał.

Serdeczne podziękowania dla Was wszystkich. 
Z nieskrywaną radością, odkrywamy jak ogromne pokłady wrażliwości i empatii mają również młodzi ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka -  rówieśników, którzy w życiu mieli mniej szczęścia. W najśmielszych snach nie spodziewaliśmy się tak dużego wsparcia. Dzięki Wam, nasi Drodzy Mikołajowie, mogliśmy w tym roku obdarować zapakowanymi po brzegi prezentami, ponad 400 dzieci.
To Wasza chęć pomocy sprawiła, że magia świąt stała się ich udziałem. Tych wrażeń, emocji i wspomnień nie odbierze im nic.

Janusz Korczak mawiał, że gdy uśmiecha się dziecko, uśmiecha się cały świat.

7 grudnia, świat uśmiechał się z mocą setek, radosnych twarzy mieszkańców osady. Tym małym drobnym gestem, zrobiliście ogrom dobra. Niech Was nigdy nie opuszcza ta wrażliwość oraz chęć pomocy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.