Reklama

4DH „Dolina Sanu” w gronie najlepszych

Opublikowano:
Autor:

4DH „Dolina Sanu” w gronie najlepszych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zastęp „Leśne Trolle” znalazł się w czołówce podsumowanej niedawno II edycję Ogólnopolskiego Turnieju Zastępów, zorganizowaną przez Komendę Główną ZHP.


Liczba uzyskanych punktów pozwoliła na zakwalifikowanie się do kategorii złotej, w której znalazło się dziewięć najlepszych zastępów harcerskich w Polsce. Oprócz tego turniejowy zastęp w składzie: Szymon Dąbrowski, Michał Kopiec, Łukasz Pilecki, Mateusz Polański, Jan Szczepański i Tomasz Zapotoczny został też uhonorowany tytułem Chorągwianego Zastępu Mistrzów.
Turniej przebiegał w trzech etapach (jesiennym, zimowym i wiosennym) od 1 października 2015 r. do 30 czerwca 2016 r. W tym czasie realizowano wybrane zadania z podanych sześciu kierunków programowych. Każde podlegało ocenie przez Radę Turnieju i pozwalało na zgromadzenie punktów turniejowych. W zależności od poziomu trudności i jakości wykonania można było zdobyć od 10 do 50 punktów za wybrane zadanie. Łącznie udało się wykonać 18 zadań we wszystkich trzech etapach.
Zaangażowanie w pracę i entuzjazm każdego druha sprawiały, że udział w Turnieju był dla wszystkich ogromną przyjemnością. Trzeba też dodać, że turniej wymagał od wszystkich ogromnej dyscypliny, poświęcenia i doskonałej organizacji czasu, dzięki czemu chłopcy dali radę  pogodzić obowiązki domowe, szkolne i harcerskie.
Z niecierpliwością oczekiwano na wyniki finałowe, które okazały się zaskakujące i wielce radosne. Wstępne zestawienie klasyfikacji ukazało się pod koniec września, a potwierdzeniem wyników był dyplom i nagroda, którą zastęp otrzymał w listopadzie. Ogromne brawa dla harcerzy za osiągnięcie sukcesu w skali ogólnopolskiej. Tak trzymać!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE