Reklama

25 - lecie partnerstwa miast Sanok- Reinheim

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Delegacja sanoczan 30 maja dotarła szczęśliwie do Reinheim. Powitania odbywają się w serdecznej atmosferze.

Niektórzy są w Mieście Partnerskim po raz pierwszy, ale dla wielu to pretekst do spotkania z przyjaciółmi. W końcu Sanok i Reinheim pielęgnują dobre, partnerskie relacje od 25 lat.
W piątek tematem przewodnim programu był Społeczny rozwój w Europie  . O godz.19.00  odbyły się oficjalne obchody Jubileuszu. Powitano przedstawicieli innych miast partnerskich: Licata, Furstenwalde oraz Cestas. Podczas uroczystości miały miejsce przemówienia Burmistrzów, wicekonsula i zaproszonych Europosłów. W przemówieniach również uczestniczyli nauczyciele i młodzieży z Polski, która również została nagrodzona w ramach realizowanego konkursu z języka niemieckiego.

Sanocka  młodzież podbija serca mieszkańców Reinheim . Tematem: Europejskie święto dla mieszkańców. Podczas otwarcia Wioski Europejskiej miały miejsca występy naszej młodzieży. Występ zespołu ,, Flamenco”  wzbudził wiele pozytywnych emocji. Gratulacje dla opiekunów przygotowujących program oraz tancerzy , którzy go wykonywali. Niedziela to był ostatni dzień wspólnego spotkania z mieszkańcami Reinheim.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE