Reklama

25-latek wzniecił pożar w domu podczas relacji na żywo [VIDEO BEZ CENZURY]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Screen z relacji na żywo

25-latek wzniecił pożar w domu podczas relacji na żywo [VIDEO BEZ CENZURY] - Zdjęcie główne

foto Screen z relacji na żywo

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj (4 lipca) około godz. 16:00 wybuchł pożar w domu jednorodzinnym przy ulicy Cegielnianej w Sanoku. Jak się okazało, pożar nie był nieszczęśliwym wypadkiem a celowym podpaleniem.

Podpalenia dokonał jeden z domowników. Pożar szybko wymknął się spod kontroli. Zdjęcia, video i informacja o tym zdarzeniu poniżej.

ZOBACZ POŻAR WYWOŁANY NA RELACJI NA ŻYWO:

Jak się szybko okazało, podpalenia dokonał 25-letni mieszkaniec tegoż domu. Mężczyzna w dniu wczorajszym został zatrzymany. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, został zatrzymany do wyjaśnienia i wytrzeźwienia. W dniu dzisiejszym został przesłuchany w charakterze świadka, po czym został zwolniony do domu. Jest prowadzone postępowanie w tej sprawie, które pozwoli wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

Festiwal znieczulicy i głupoty społeczeństwa trwa

25-latek wczoraj chwilę przed godziną 16:00 rozpoczął transmisję na żywo na portalu społecznościowym Facebook. Wpierw bawił się w DJ, a następnie wpadł na pomysł podpalenia muszli klozetowej. W chwili transmisji oglądających było ponad 400 osób. Pojawiło się 50 komentarzy i 1 udostępnienie. 

Nikt z "widzów" tej relacji nie zawiadomił odpowiednich służb o tym, że dzieje się coś niebezpiecznego. Mało tego mieli ubaw i podżegali, do dalszych działań 25-latka oczekując, jak to napisano w komentarzach "fajerwerków". 

 

 

- Mogło dojść do ogromnej tragedii na oczach ludzi, ciekawi mnie fakt czy "widzów" ucieszyłoby również samobójstwo na relacji na żywo? Przecież wszyscy na osiedlu wiedzą, że ten chłopak ma problemy.

- opowiada zbulwersowana Pani z sąsiadującego z domem bloku mieszkalnego. 

Odpowiednia reakcja nic nas nie kosztuje, a może uratować komuś życie. Tyle się o tym mówi i dalej społeczeństwo jest obojętne. To bardzo smutna rzeczywistość, w której niestety przyszło nam żyć. Fakt podżegania do popełnienia czynu zabronionego jest karalny, a w internecie nie jesteśmy anonimowi wbrew temu, co niektórzy myślą.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE