Reklama

13 paźdzernika otwarcie sanockich basenów. Znamy ceny biletów

Opublikowano:
Autor:

13 paźdzernika otwarcie sanockich basenów. Znamy ceny biletów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 13 października nastąpi otwarcie krytej części Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku! Dzień później chętni wykąpią się w nowym basenie za darmo i będą mogli bezpłatnie zwiedzić obiekt.

Centrum Rehabilitacji i Sportu powstaje w kompleksie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W obiekcie będzie basen rekreacyjny i sportowy, wodne i suche place zabaw dla dzieci, siłownia zewnętrzna, boisko do siatkówki plażowej oraz elementy związane z odnową biologiczną - salon masażu, sauna i komora kriogeniczna. Z kompleksu będą mogli korzystać mieszkańcy, turyści i sportowcy. Sanocki kompleks będzie jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów na Podkarpaciu i jedynym basenem w województwie z ruchomym dnem.

Budowa Centrum Rehabilitacji i Sportu ma się zakończyć w 2019 roku a jego budowa będzie kosztowała blisko 40 milionów złotych. 40 procent tej kwoty wyłoży Ministerstwo Sportu i Turystyki, które umieściło sanockie Centrum na liście inwestycji strategicznych dla rozwoju polskiego sportu. Budowę obiektu wsparła m.in. słynna pływaczka Otylia Jędrzejczak, oraz sześć polskich związków sportowych, które zadeklarowały chęć organizowania zgrupowań w sanockim MOSiRze.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE