Reklama

Straż Graniczna z Podkarpacia wsparła świętego Mikołaja!

Opublikowano: sob, 7 gru 2019 13:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Warto przeczytać Mundurowi okazali pomoc rodzinie spod przemyskiej miejscowości. Obdarowali upragnionymi prezentami, opałem, odzieżą, chemią gospodarczą oraz artykułami przemysłowymi. Pracownicy i funkcjonariusze z Bieszczadzkiego Oddziału SG ponownie włączyli się do akcji „Szlachetna Paczka”.

Pani Lucyna samotnie wychowująca 16-letnią córkę, zmagająca się z problemami finansowymi i chorobą nowotworową otrzymała pomoc od mundurowych. Rodzina została wybrana z listy Szlachetnej Paczki, dla której zostało zorganizowane przedsięwzięcie.

BiOSG dla akcji mobilizował się około 2 tygodnie. W ten czas zebrane zostały środki, dzięki którym zakupiono niezbędne w życiu codziennym przedmioty, takie jak opał, odzież, obuwie, pościel, środki chemiczne, artykuły chemiczne, w paczce nie brakło też miejsca na drobne upominki. Prezenty zostały zapakowane i przekazane rodzinie 6 grudnia – w Mikołajki, idealny czas na obdarowanie innych.

Pracownicy SG z całego regionu, po raz kolejny wykazali się inicjatywą i chęcią niesienia pomocy innym. Ogromne brawa za postawę!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE