Reklama

Łukasz Łagożny: Życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać

Opublikowano:
Autor:

Łukasz Łagożny:  Życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Warto przeczytać "Przepraszam za marzenia" to druga książka, w zasadzie obszerna relacja, o górskiej wyprawie Łukasza Łagożnego, który 16 maja 2018 roku o godzinie 8.47 (czasu chińskiego, w Polsce była 2.47), jako pierwszy mieszkaniec Podkarpacia w ogóle, stanął na szczycie najwyższej góry świata – Mount Everest (8848 m n.p.m.).

Nazywam się Łukasz Łagożny i liczę sobie ponad 30 wiosen. Jestem absolwentem wydziału Elektrotechniki i Informatyki na Politechnice Rzeszowskiej. Mieszkam i pracuję w Sanoku. Moją największą pasją są góry. Już jako mały chłopiec (kilkuletni) zacząłem zdobywać z moim tatą szczyty Bieszczadów, a następnie przyszła kolej na Tatry. Aktualnie zdobywam szczyty gór wysokich. Każdą wolną chwilę staram się wykorzystać w stu procentach. Góry to obcowanie z dziką i często surową naturą, oraz możliwość sprawdzenia swoich możliwości i umiejętności. Jest to walka z napotkanymi przeciwnościami, a czasem z samym sobą, gdzie nagrodą jest zdobyty szczyt i przezwyciężenie własnych słabości. Góry są pasją i można o nich wiele mówić, ale żeby prawdziwie mówić musimy je sami poznać, nie wystarczy przeczytać kilka książek.

Zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy z Łukaszem i oczywiście gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w jutrzejszym spotkaniu z himalaistą na sanockiej uczelni PWSZ o godz. 18:00. 

Dla wszystkich którzy chcieli by zdobyć książkę Łukasza ze specjalną dedykacją zapraszamy do prostego konkursu: Wystarczy, że jutro - 26 listopada zadzwonicie (534 585 653) do nas o godz. 12:00 - KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE