Żacy starsi przegrywają na Arenie z MMKS Podhale [FOTORELACJA]

Sport Mimo całkiem obiecującego początku i prowadzenia, żacy starsi UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok wysoko przegrali na własnym lodzie z MMKS Podhale Nowy Targ.

Żacy starsi, Runda 3, XI kolejka:

UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok - MMKS Podhale Nowy Targ 4-9 (2-2, 1-4, 1-3)

1-0 Robert Nycz - 4:01

2-2 Miłosz Bąk-Szymon Klucznik - 19:48

3-3 Miłosz Bąk-Szymon Klucznik-Emil Haduch - 28:14

4-7 Adrian Wojnar - 47:27

Kary: 4-8

Niedźwiadki:

Karol Marczak - Miłosz Bąk, Mikołaj Sobolewski; Leon Samborski, Arkadiusz Orzechowski, Jakub Izdebski - Bartosz Marczak, Adrian Wojnar; Robert Nycz, Szymon Klucznik, Kajetan Kulikowski - Jan Ząbkiewicz, Oliwier Wolanin, Emil Haduch.

Trener: Tomasz Wolanin.

Mecz zaków starszych pomiędzy UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok, a MMKS Podhale Nowy Targ rozpoczął się pomyślnie dla drużyny trenera Tomasza Wolanina. Autorem pierwszego gola meczu, dającego prowadzenie gospodarzom był Robert Nycz. Jednak w miarę upływu czasu, goście coraz częściej dochodzili do głosu.  Dzięki dwóm trafieniom Miłosza Bąka dla Niedźwiadków mieliśmy remisowy wynik po 29 minutach gry.

Niestety brak koncentracji i błędy indywidualne sprawiły, że sanoczanie zaprzepaścili szansę na korzystny wynik w ciągu niespełna dwóch minut pod koniec drugiej tercji. Między 37:30, a 39:12 nowotarżanie zdobyli trzy bramki i w zasadzie rozstrzygnęli losy spotkania na swoją korzyść.
W sanockiej drużynie wyróżnił się autor dwóch bramek Miłosz Bąk. Brawa za walkę Niedźwiadki.

Oby z tej porażki została wyciągnięta lekcja, która przełoży się na lepsze występy w najbliższej przyszłości.