Sanoccy siatkarze w końcu zwyciężają w I Lidze Podkarpackiej

Autor: | Zdjęcie: Tomasz Sowa Photography (archiwum).

Sanoccy siatkarze w końcu zwyciężają w I Lidze Podkarpackiej - Zdjęcie główne

foto Tomasz Sowa Photography (archiwum).

Sport Siatkarze AZS UP TSV Sanok przerwali serię porażek i po raz pierwszy zwyciężyli w drugiej rundzie rozgrywek I Ligi Podkarpackiej w siatkówce mężczyzn.

I Liga Podkarpacka w siatkówce mężczyzn: Głogovia Głogów Małopolski - AZS UP TSV Sanok 0-3 (22-25, 23-25,20-25)

Nieoczekiwana porażka przed tygodniem z Klimą Błażowa sprawiła, że w Głogowie goście byli jeszcze bardziej zdeterminowani, by przełamać złą passę. W pierwszej rundzie rozgrywek podopieczni Macieja Wiśniowskiego gładko pokonali Głogovię u siebie bez straty seta.

Także w sobotnim spotkaniu sanoczanie zdołali rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść w trzech partiach. O zwycięstwie gości przesądziła dyscyplina taktyczna i solidna, pewna gra w końcówkach setów. Sanoczanie dominowali zarówno w przyjęciu, w ataku, jak i w polu zagrywki i zasłużenie sięgnęli po komplet punktów.

Podopieczni Macieja Wiśniowskiego mogą odetchnąć z ulgą. Oby teraz przyszła seria zwycięstw, która pozwoli zbliżyć się do czołówki tabeli.