Reklama

Ranking bonusów powitalnych z kodem promocyjnym

Opublikowano: wt, 25 cze 2019 10:00
Autor:

Ranking bonusów powitalnych z kodem promocyjnym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Akcje promocyjne to bez wątpienia jedne z najbardziej pożądanych elementów każdej oferty w zakładach sportowych i sklepach internetowych. Z tego też względu specjalnie dla Was przygotowaliśmy ranking bonusów na start z kodami promocyjnymi. Która więc propozycja wypada szczególnie interesująco?

W chwili obecnej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej funkcjonuje kilkanaście licencjonowanych firm bukmacherskich (4 firmy posiadają już licencję MF, ale nie rozpoczęły jeszcze działalności w naszym kraju). Każda z nich stara się docierać do nowych graczy zarówno poprzez całą gamę zakładów wzajemnych dotyczącą różnych zdarzeń, ale również przez promocje, które w znaczący sposób wpływają na całościową ocenę danego buka. W związku z tym postanowiliśmy znacząco ułatwić Wam zadanie i poddaliśmy wnikliwej analizie dostępne akcje rabatowe na start (więcej o zarabianiu na kodach pisał Forbes.pl) i sami stworzyliśmy zestawienie poświęcone niewątpliwie tej kluczowej dziedzinie świata bukmacherskiego.

Ranking bonusowych kodów promocyjnych

Pierwsze miejsce w naszym rankingu bonusów powitalnych z kodem promocji zajęła legalna polska firma bukmacherska z siedzibą w Katowicach – STS, która oferuje swoim graczom bonus od depozytu do 1000 złotych za STS kod promocyjny. Co prawda, na rynku znajdują się operatorzy zakładów wzajemnych, którzy proponują typerom podwojenie większych kwot, ale tutaj kluczowe znaczenie mają bardzo korzystne warunki promocji z kodem bonusowym. Po pierwsze bonus z kodem promocyjnym STS zostaje zaksięgowany automatycznie po dokonaniu pierwszej wpłaty. Również rozsądnie prezentują się wytyczne dotyczące wypłaty otrzymanych środków. W tym celu wystarczy dokonać trzykrotnego obrotu przyznaną kwotą, przy minimalnym kursie wynoszącym co najmniej 1,91.

Drugą lokatę przyznaliśmy najdynamiczniejszemu na rynku operatorowi zakładów wzajemnych – Fortuna Online, który dla nowych graczy przygotował akcję promocyjną składająca się z dwóch części. Pierwsza z nich to po prostu zakład bez ryzyka, gdzie odzyskać można nawet 100 złotych z pierwszego postawionego i przegranego kuponu (z kodem promocyjnym Fortuna 120 zł). Z kolei druga składowa związana jest z bonusem od depozytu do maksymalnej kwoty 1000 złotych + 20 zł freebet w punktach FKP. Warto jednak w tym wypadku dodać, że cieszyński bukmacher przyznaje bonus na konto gracza po spełnieniu warunków promocji, a więc przede wszystkim: wykonania przelewu w ciągu 10 dni od rejestracji, dokonania czterokrotnego obrotu w ciągu 30 dni, z kuponami z minimum trzema zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90.

Miejsce na podium przypadło jeszcze oficjalnego partnerowi Lechii Gdańsk, firmie Totolotek Zakłady Bukmacherskie (o tym jak się zarejestrować w Totolotku pisał serwis Legalsport.pl). Wspomniany bezpieczny i wiarygodny bukmacher z polską licencją, w ramach promocji powitalnej z kodem promocyjnym Totolotek przygotował bowiem podwojenie pierwszej wpłaty do 1 000 złotych i freebet w kwocie 20 złotych, który można dowolnie spożytkować (ważne, aby kupon bonusowy posiadał co najmniej jedno zdarzenie z kursem 2,00). Z kolei jeśli chodzi o bonus od depozytu za kod promocyjny Totolotek, to należy tutaj pamiętać, że jego wypłata możliwa jest po dokonaniu potrójnego obrotu, któremu podlega zarówno wpłata, jak i bonus powitalny. Warto także pamiętać, że aby kupon liczony był do obrotu, to musi się znaleźć na nim choćby jedno zdarzenie z kursem 2,00).

Skorzystaj z kodu bonusowego i zyskaj więcej na start

Na koniec należy także dodać, że wspomniane bonusy można jeszcze polepszyć, korzystając z kodu promocyjnego, który przygotowany został specjalnie w ekskluzywnej promocji VIP. I tak jego zastosowanie w przypadku zdobywcy pierwszego miejsca pozwala uruchomić dodatkowo bonus bez depozytu w kwocie 25 złotych. Z kolei wykorzystanie wspomnianego kodu u głównego sponsora Legii Warszawa skutkuje podwyższeniem cashbacku do kwoty 120 zł, a u bukmachera internetowego Totolotek, który posiada licencję MF podwojeniem pierwszej wpłaty do 1 111 złotych oraz podniesieniem kwoty freebetu do 25 złotych.

Graj legalnie i odpowiedzialnie u firm z licencją Ministerstwa Finansów. Nielegalne zakłady to ryzyko wysokich kar finansowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE