I Liga Podkarpacka. Przegrana sanockich siatkarzy

Autor: | Zdjęcie: Tomasz Sowa Photography (archiwum)

I Liga Podkarpacka. Przegrana sanockich siatkarzy - Zdjęcie główne

foto Tomasz Sowa Photography (archiwum)

Sport Niestety drużyna AZS UP TSV Sanok przegrała w kolejnym spotkaniu rozgrywek I Ligi Podkarpackiej w siatkówce mężczyzn z Lubczą Racławówka 1-3.

I Liga Podkarpacka Siatkówki Mężczyzn: Lubcza Racławówka - AZS UP TSV Sanok 3-1 (25-20, 25-22, 22-25, 25-20)

Sanoczanie nie potrafili się niestety przeciwstawić drużynie gospodarzy, którzy byli bardzo zdeterminowani, by zrewanżować się za porażkę w Sanoku w I rundzie rozgrywek obecnego sezonu.

Lubcza wygrała dwa pierwsze sety i gdy wydawało się, że zdoła zamknąć spotkanie w trzech partiach, przebudzili się gracze gości. Sanoczanie wyraźnie poprawili swoją grę i trzeci set pojedynku padł ich łupem. Jednak była to tylko chwilowa odmiana. Niestety w czwartym secie wydarzenia na parkiecie były bliźniaczo podobne do początku pojedynku i znów inicjatywę przejęła drużyna gospodarzy.

TSV AZS UP Sanok w następnej kolejce zagra u siebie z Klimą Błażowa.