Hokeiści wracają na ligowe tafle!

Autor: | Zdjęcie: Tomasz Sowa Photography

Hokeiści wracają na ligowe tafle! - Zdjęcie główne

foto Tomasz Sowa Photography

Sport Czas przerwy świąteczno - noworocznej w Polskiej Hokej Lidze dobiega końca. Hokeiści wracają do rozgrywek ligowych. W najbliższej kolejce Ciarko STS Sanok zmierzy się w katowickiej "Satelicie" z czwartą w tabeli drużyną GKS.

Drużyny zmierzyły się ze sobą w tym sezonie już dwukrotnie i przy obu okazjach górą była drużyna ze Śląska.

Katowiczanie pokonali Ciarko STS 2 października 2-0 u siebie po spotkaniu, w którym świetnie taktycznie ustawieni gracze sanoccy bardzo długo utrzymywali szansę na korzystny wynik.

Również w Sanoku 13 listopada drużyna Ciarko STS nie pokonała katowickiego bramkarza. Wynik 5-0 dla GKS pokazuje obraz zupełnie innego niż pierwsze spotkania, w którym goście dyktowali warunki gry od pierwszej do ostatniej minuty.

Spotkanie XXV kolejki PHL pomiędzy GKS Katowice - Ciarko STS Sanok odbędzie się w najbliższy wtorek, 5 stycznia o godz.18:30 i będzie je jak zwykle można pooglądać na portalu www.polskihokej.tv.