Reklama

Żarówki samochodowe Osram – jaki model wybrać?

Opublikowano:
Autor:

Żarówki samochodowe Osram – jaki model wybrać? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Firma Osram to renomowany niemiecki producent oświetlenia, którego początki sięgają roku 1906. Przez stulecie firma, stawiając na ciągły rozwój i innowacje stała się prawdziwym liderem w branży motoryzacyjnej.

Największy producent na świecie

Osram to zdecydowanie największy producent oświetlenia na rynek automotive. Pobieżne badanie rynku pozwala odnotować fakt, który musi wzbudzać podziw – ponad połowa nowych aut wyposażona jest w żarówki niemieckiego potentata. Niezwykła żywotność, zaawansowane technologicznie rozwiązania i gwarancja niezawodności, to zalety na których, jak można się przekonać, polega i opiera swoje bezpieczeństwo znakomita większość kierowców. Z racji bardzo dużego zróżnicowania modelowego światowego parku samochodowego oraz odmiennego podejścia konstrukcyjnego największych koncernów, oferta Osram z konieczności musi być bardzo rozbudowana. Znajdują się w niej zarówno najprostsze żarówki, jak i zaawansowane systemy przeznaczone do superaut, a także szeroka gama produktowa dedykowana niezależnemu rynkowi wtórnemu.

Żarówki samochodowe Osram dla każdego typu pojazdów

Katalog produktowy Osram dzieli się na pięć kategorii:

  • PERFORMANCE – żarówki halogenowe i ksenonowe o podwyższonych parametrach, które zapewniają więcej światła, a co za tym idzie lepszą widoczność na drodze, charakteryzują się wysoką świetlistością i wydajnością, która jest szczególnie ważna w segmencie samochodów klasy premium,
  • DESIGN – linia produktowa która na równi stawia najwyższe właściwości świetlne i doskonałe wzornictwo; jest to propozycja dla kierowców, dla których w równym stopniu co bezpieczeństwo liczy się estetyka
  • COMFORT – czyli słynne linie produktowe ULTRA LIFE i XENARC ULTRA LIFE – najdłuższa żywotność w rodzinie Osram, idealna propozycja dla osób, które intensywnie użytkują swoje pojazdy zarówno w dzień, jak i w nocy
  • ORIGINAL – żarówki przeznaczone na rynek wtórny, odznaczające się jakością OEM; o ich popularności świadczy ponad milion sprzedanych sztuk od momentu wprowadzenia serii do obiegu.
  • LED – nowoczesny design, który stanowi doskonałe uzupełnienie opływowych kształtów najbardziej imponujących samochodów, jakie poruszają się po światowych drogach.
Należy zauważyć, że to nie wszystkie żarówki samochodowe Osram, z którymi można się spotkać. Po więcej zajrzyj na stronę https://autochemia.pl/pol_m_Zarowki-samochodowe-415.html. Niemiecka firma zajmuje się także produkcją żarówek dla samochodów ciężarowych. Jeżeli poszukujecie niezawodnego źródła światła, które zapewni najwyższe walory wizualne oraz niedościgniony poziom bezpieczeństwa, wybór musi być oczywisty.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE