Reklama

Sonel. Multimetry ręczne polskiej produkcji

Opublikowano: sob, 19 sty 2019 09:00
Autor:

Sonel. Multimetry ręczne polskiej produkcji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Zastosowanie multimetrów cyfrowych w przemyśle oraz innych branżach jest coraz szersze. Dzieje się tak głównie z uwagi na wiele nowoczesnych funkcji, którymi cechują się multimetry. Dzięki takim urządzeniom pomiarowym można dokładnie zmierzyć różnorodne parametry, takie jak: natężenie, opór elektryczny, czy też napięcie.

Wbudowana pamięć i wysyłka danych

Multimetry cyfrowe Sonel posiadają wbudowaną pamięć, dlatego mogą gromadzić w sobie sporą ilość danych pomiarowych. Co ważniejsze dostęp do takich danych ma nie tylko osoba, która aktualnie pracuje na danym urządzeniu, ale też cały jego zespół, gdyż można je ekspresowo wysłać do osób, które znajdują się na terenie pomiarowym. Dzięki temu każdy będzie mógł zapoznać się szybko z wykonanymi pomiarami. Analizować dane można także przy pomocy specjalnych programów komputerowych, z którymi urządzenie współpracuje. Wyświetlacze zawarte w multimetrach pozwalają zainteresowanym na rzetelne odczyty pomiarów, dlatego nie ma mowy o jakichś błędach z tym związanych. Zawsze będzie można uzyskać prawidłowe dane w badanych urządzeniach elektromechanicznych czy też silnikach.

Szybka diagnostyka problemów w urządzeniach elektromechanicznych

Z pomocą multimetrów cyfrowych Sonel można szybko zdiagnozować występujące problemy w:

 • urządzeniach elektromechanicznych,

 • automatyce przemysłowej,

 • dystrybutorach energii,

 • silnikach.

 • Jak widać multimetr może być wykorzystywany na wiele sposobów, zależnie od tego, jakie konkretnie prace przeprowadza się w danym miejscu. Pozwoli on na wczesne wykrycie problemu i możliwie szybką interwencję, tak aby badane obiekty nie musiały być wymieniane na nowe, gdyż wiąże się to ze sporymi wydatkami finansowymi. Poza tym wykrycie takich problemów pozwala zwiększyć bezpieczeństwo pracy w różnych zakładach, na których terenach takie maszyny się znajdują. Multimetry marki Sonel także w ofercie na http://tespol.com.pl/.

  Multimetry ręczne polskiej produkcji

  Różnorodne funkcje pomiarowe

  Multimetry cyfrowe zapewniają użytkownikom wykonanie różnorodnych funkcji pomiarowych, takich jak:

  • pomiar napięcia AC/DC,

 • pomiar natężenia AC/DC,

 • szerokość impulsu,

 • temperaturę,

 • częstotliwość,

 • współczynnik wypełnienia.

 • Jest tego dużo więcej, ale te wymienione wyżej są zdecydowanie najpopularniejsze. Poza tym dzięki multimetrom cyfrowym Sonal można jednocześnie zapoznać się z wartościami składowymi stałej oraz zmiennej. Pozwala to na wyciągnięcie rzetelniejszych wniosków z realizowanych przez fachowców pomiarów. Nie trzeba szukać więc długo przydatnych danych, można zrobić to za jednym zamachem. Poza tym urządzenia mają w sobie wbudowane specjalne filtry, dzięki którym pomiary są dużo dokładniejsze, gdyż eliminowane są wszelkie zakłócenia napływające z zewnątrz, np. generowane przez same maszyny lub też urządzenia elektroniczne znajdujące się na terenie pomiarowym. Zebrane dane można szybko wysłać pozostałym członkom zespołu na ich urządzenia mobilne, a więc najlepiej na smartfona, tak aby mogli się z nimi zapoznać. Wtedy szybciej można podjąć wiążące decyzje. Poza tym multimetry są chronione przed dostaniem się do środka wody, czy też różnych pyłów. 

  UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
  wróć na stronę główną

  ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

  Komentarze (0)

  Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.