Reklama

Przesyłka plus w MAIL BOXES ETC!

Opublikowano:
Autor:

Przesyłka plus w MAIL BOXES ETC! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Mieszkasz w Sanoku bądź okolicy? A może prowadzisz tutaj firmę i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia Twojego biznesu w zakresie obsługi kurierskiej i magazynowania? Skorzystaj z usług centrum MAIL BOXES ETC przy ulicy Dworcowej 3 i poznaj szeroką gamę usług MBE dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych.

MAIL BOXES ETC to międzynarodowa sieć centrów specjalizujących się w wysyłkach kurierskich, zarówno krajowych jak i międzynarodowych a także w pakowaniu i zabezpieczaniu przesyłek do transportu, w projektowaniu graficznym, druku cyfrowym i wielkoformatowym oraz wynajmie skrytek adresowych. Sanocki punkt jest jedną z  35 placówek tej sieci działających aktualnie na terenie Polski.

Centra MBE są otwarte na niestandardową współpracę. Punkt na Dworcowej 3 obsługuje  np. operatora mobilnych hulajnóg, dzięki którym można ekologicznie poruszać się po mieście. W przypadku poważnej awarii pojazd jest przywożony do punktu MBE w Sanoku, pakowany i wysyłany do serwisu.


 

Atutem sanockiego punktu MBE jest również dostępność miejsc parkingowych, co ułatwia dostarczenie przesyłki i przekazanie jej do wysłania. W szczególnych przypadkach, za dodatkową dopłatą, przedstawiciel MBE może odebrać przesyłkę z miejsca wskazanego przez klienta.  Kolejne udogodnienie to dobra lokalizacja, punkt położony jest przy jednej z najbardziej ruchliwych arterii miasta, w pobliżu dworca autobusowego i kolejowego

Jeśli prowadzisz działalność handlową (na przykład sklep internetowy) i potrzebujesz, aby ktoś profesjonalnie poprowadził Twój magazyn, zapakował, wysłał produkty a nawet obsłużył ich zwroty,  zgłoś się na ulicę Dworcową 3, gdyż w ofercie MBE znajdziesz usługę pełnego fullfilmentu. W punkcie można również korzystać z usług małej poligrafii - bez problemu wydrukujesz plakaty, ulotki czy dokumenty a także zamówisz pieczątki. 

I jeszcze jedno. Idąc z duchem czasu, MBE w Sanoku przyłączyło się akcji pomocy uchodźcom z Ukrainy rozpoczętej przez sieć MBE w Polsce. Za symboliczny 1 grosz obywatele tego kraju mają do dyspozycji skrytki adresowe, dzięki którym mogą odbierać korespondencję skierowaną na adres punktu. 

Więcej informacji można uzyskać placówce w Sanoku przy ulicy Dworcowej 3, pod numerem telefonu +48 662 550 014 lub adresami email: mbe3183@mbe.pl oraz https://bit.ly/mbe_sanok 


 

ZAPRASZAMY….

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE