Reklama

Przedsiębiorco, czy wiesz jak szybko znaleźć nowych klientów?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Przedsiębiorco, czy wiesz jak szybko znaleźć nowych klientów? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Reklama może przynieść realne korzyści dla Twojego biznesu. Ale by była naprawdę efektowna, musi być dobrze zaplanowana, a kampania reklamowa odpowiednio zrealizowana. Jeżeli zależy Ci na promocji firmy, rozważ inwestycję w reklamę internetową. Jaką formę wybrać, by szybko znaleźć nowych klientów? Podpowiadamy!

Najszybszy sposób na pozyskiwanie klientów i zwiększenie sprzedaży

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na pozyskiwanie nowych klientów, a co za tym idzie, na zwiększenie sprzedaży są kampanie Google Ads i reklamy na Facebooku. Czym są? Kampanie Google Ads to po prostu system reklamowy, który umożliwia wyświetlanie zarówno reklam tekstowych, jak i graficznych (banerowych) w sieci.

Z kolei reklamy na Facebooku to dynamiczne kampanie zwiększające ruch na stronie i pomagające budować społeczność wokół Twojej firmy. Obejmują wybrane grupy docelowe, dla których wyświetlane są pojedyncze posty lub całe sekwencje reklam. Która z tych form będzie najlepsza dla Twojego przedsiębiorstwa? 

Kampanie reklamowe w Google Ads

Kampanie Google Ads mają kilka form. Na przykład kampanie w wyszukiwarce prowadzone są na podstawie fraz kluczowych określonych dla danej strony WWW, w obrębie danej branży. Po wpisaniu frazy powiązanej z Twoim biznesem w wyszukiwarkę użytkownik zobaczy reklamę Twojej firmy.

Z kolei kampanie w sieci reklamowej pomagają docierać do użytkowników korzystających z wielu aplikacji, witryn internetowych, Youtube'a, Gmail'a czy Google Maps. Obecnie sieć ta liczy ponad 2 miliony miejsc, umożliwiających wyświetlanie reklam Twojego biznesu.

Jedną z najbardziej skutecznych form reklamy w sieci są kampanie produktowe, kierowane do posiadaczy sklepów internetowych. Tworzone automatycznie graficzne reklamy produktów wyświetlane są w wynikach wyszukiwania Google po to, by doprowadzić do Ciebie nowych klientów.

W skład kampanii Google Ads wchodzą jeszcze kampanie inteligentne. Pozwalają one szybko tworzyć reklamy internetowe i docierać do klientów korzystających z różnych urządzeń elektronicznych. Służą do zarządzania złożonymi zmiennymi reklam przy jednoczesnym zwiększeniu bazy klientów i uzyskaniu nowych konwersji.

Kampanie reklamowe Facebook Ads

Reklama Facebook Ads angażuje konkretny post lub rolkę, w odpowiedni sposób, w zależności jaki jest Twój cel marketingowy. Dzięki tym działaniom zwiększysz ruch na swojej stronie, liczbę obserwujących i polubienia więc podniesiesz prawdopodobieństwo, że nowi klienci skorzystają z Twojej oferty. Ale nie tylko.

Facebook Ads to także świetne narzędzie do budowania społeczności wokół firmy w social mediach oraz pozyskiwanie kontaktów czy zwiększenia sprzedaży produktów. Dlaczego? Ponieważ osoby zainteresowane tym, co robisz, są nie tylko potencjalnymi klientami, ale doskonałym źródłem wiedzy na temat branży.

Reklamy na Facebooku pozwalają dotrzeć do określonych grup docelowych, angażując społeczność i przywiązując ją do marki.

Reklama w Sanoku – agencja, z którą szybko znajdziesz nowych klientów

Wondermine Agencja reklamowa w Sanoku to eksperci w dziedzinie marketingu internetowego. Swoje doświadczenie nabywali w Warszawie u boku wybitnych specjalistów z dziedziny marketingu. Zresztą do dzisiaj współpracują z najlepszymi z najlepszych z całej Polski.

Agencja Wondermine na co dzień tworzy kampanie reklamowe w Google Ads i Facebook Ads. Ponadto zajmuje się budową stron internetowych i pozycjonowaniem stron firm z Sanoka i okolic. Wieloletnie doświadczenie pracowników w wielu branżach, pozwoli dopasować działania do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Do tej pory Wondermine realizował najwięcej projektów w branżach:

  • kosmetycznej,
  • stomatologicznej,
  • edukacyjnej,
  • nieruchomości,
  • inwestycyjnej.
  • drukarskiej,
  • budowlanej,
  • prawniczej,
  • lotniczej,
  • muzycznej,
Usługi związane z reklama Sanok zamawiały sklepy z materiałami BHP, przedszkola, drukarnie, sklepy budowlane, adwokat, sklep muzyczny, inwestycje w nieruchomości,  przeprowadzki oraz wiele różnych mniejszych/lokalnych działalności typu mobilna wulkanizacja, serwis opon czy mechanicy.
Z usług agencji Facebook Ads z Sanoka korzystały także gabinety kosmetyczne i stomatologiczne oraz bieszczadzkie hotele.

Sprawdź teraz ofertę na wondermine.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE