Reklama

Programy zatrudnieniowe dla osób z niepełnosprawnością

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Programy zatrudnieniowe dla osób z niepełnosprawnością - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Pracodawco, chcesz obniżyć koszty zatrudnienia pracowników –zapraszamy do bezpłatnej współpracy – prowadzimy pełne procesy rekrutacyjne dla firm. Współpracując z nami zyskujesz dobrych pracowników, wzmacniasz wizerunek firmy oraz zmniejszasz koszty zatrudnienia.

O NAS


Jesteśmy organizacją pożytku publicznego posiadającą ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.  Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie promocji zatrudnienia osób z niepełnosprawnością, zarówno poprzez współpracę z pracodawcami zainteresowanymi zatrudnianiem osób z niepełnosprawnością jak i kompleksowe przygotowanie naszych klientów do podjęcia zatrudnienia.

CO OFERUJEMY ?


Dla pracodawców/przedsiębiorców

Naszą ambicją jest świadczenie BEZPŁATNYCH usług rekrutacyjnych na najwyższy poziom, dlatego wysłuchamy Twoich potrzeb, przygotujemy ofertę uszytą na miarę twoich oczekiwań i znajdziemy kandydata, który idealnie wpasuje się do twojej firmy. Rekrutację kandydatów prowadzimy za pomocą ogłoszeń, bazy danych, sieci społecznościowych oraz networkingu.

SZUKASZ PRACOWNIKA – POZWÓL NAM ZROBIĆ TO ZA CIEBIE! – https://rzeszow.ffm.pl/page/why

Pamiętaj ! – zatrudniając osobę z orzeczeniem o niepełnosprawności obniżasz koszty prowadzenia działalności, możesz uzyskać zwrot kosztów zatrudnienia pracownika w wysokości do 3150 zł każdego miesiąca.

Dla osób poszukujących pracy 

- OFERTY PRACY - https://rzeszow.ffm.pl/page/offers Naszych klientów zatrudniamy na takich stanowiskach jak: grafik komputerowy, copywriter, specjalista ds. mediów interaktywnych, specjalista d.s marketingu, asystent księgowości, specjalista ds. kadr i płac, pracownik biurowy, sekretarka medyczna, inżynier produkcji, pracownik produkcji, pracownik monitoringu, pracownik ochrony i wiele innych

- SZKOLENIA ZAWODOWE – do wyboru tryb stacjonarny lub tryb on-line, wysokie stypendium szkoleniowe, bezpłatne materiały oraz podręczniki do nauki zawodu, Zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej, a także Certyfikat potwierdzający nabycie kwalifikacji i umiejętności w danym obszarze (koszt certyfikacji ponosi fundacja)

- STAŻE ZAWODOWE z gwarancją zatrudnienia po pomyślnie zrealizowanym stażu.

- PORADNICTWO ZAWODOWE I WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE - otrzymasz od nas pomoc w określeniu swojej ścieżki zawodowej, najbardziej optymalnej dla Ciebie, tak aby przyszła praca sprawiała Ci satysfakcję, była zgodna z Twoimi umiejętnościami, a także wartościami i przekonaniami. W kolejnym kroku pomożemy ci stworzyć profesjonalne CV oraz przygotujemy Cię do rozmowy z pracodawcą. Na każdym etapie możesz liczyć na wsparcie trenera i/lub psychologa.

- PORADNICTWO PRAWNE - przez cały okres uczestnictwa w projekcie możesz nieodpłatnie korzystać z porad naszych prawników, nacisk kładziemy także na wsparcie praktyczne w postaci przygotowania pism, odwołań itp.

CO NAS WYRÓŻNIA?


OBSZERNA BAZA PRACODAWCÓW 

Przeszło dwudziestoletnia obecność na rynku pracy pozwoliła na stworzenie bazy różnorodnych firm, które są zainteresowane zatrudnianiem wykwalifikowanych pracowników z niepełnosprawnością, tym samym dając nam pierwszeństwo w dostępie do wielu atrakcyjnych ofert pracy.

INDYWIDUALIZM W PODEJŚCIU DO KLIENTA

Dopasowujemy nasze działania do potencjału i możliwości każdego uczestnika, badamy predyspozycje społeczne i zawodowe, wsłuchujemy się w wasze oczekiwania. Formy wsparcia każdorazowo dobierane są indywidulanie do oczekiwań, potrzeb i możliwości uczestników. Dzięki temu nasza oferta jest zawsze „skrojona na miarę”. 

20 -letnie DOŚWIADCZENIE, WYKWALIFIKOWANA KADRA SPECJALISTÓW

Dzięki doświadczonej, wykwalifikowanej kadrze z wieloletnim doświadczeniem, rokrocznie, z sukcesami realizujemy projekty osiągając zatrudnienie na wysokim poziomie ( 60 % - 70 %). Nasi psychologowie, doradcy zawodowi, trenerzy mają doświadczenie w korzystaniu z najnowszych metod wsparcia osób niepełnoprawnych na rynku pracy, są również przygotowani do realizacji wsparcia na odległość.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ORAZ  DO BEZPŁATNEJ REJESTRACJI  POPRZEZ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ https://rzeszow.ffm.pl/page/how_to

lub do naszego biura mieszczącego się w Rzeszowie przy ul. Słowackiego 24, piętro VII, lok. 75
tel: 534 034 332
e-mail: rzeszow@ffm.pl

 

Powyższe formy wsparcia realizowane są w ramach projektu „Stawiamy na pracę” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Artykuł pochodzi z portalu korso.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE