Reklama

Pozwól się otoczyć fachową opieką w KONSYLIUM

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Centrum Medyczne Konsylium powstało w 2018 roku, aby spełnić marzenie swoich założycieli o stworzeniu w Sanoku idealnego miejsca do praktykowania medycyny – skupiającego wiele specjalności i wiele różnych usług w jednym skrojonym na miarę współczesnych oczekiwań budynku.

Obecnie, dzięki posiadanemu zapleczu, możemy zapraszać do współpracy specjalistów z różnych, nieraz odległych ośrodków. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia pacjentom kontakt z wysokospecjalistyczną medycyną, ze swej natury skupiającą się w dużych ośrodkach akademickich – można u nas spotkać lekarzy pracujących na stałe w Krakowie, Katowicach, Tarnowie, Warszawie, Lublinie czy Lwowie. Wiele z tych specjalności było praktycznie na naszym terenie niedostępnych.


Chociaż do stanu docelowego nam jeszcze daleko, już teraz możemy zaoferować porady z zakresu 26 specjalności medycznych, w tym tak deficytowych jak:

⇒ kardiologia dziecięca

⇒ hematologia

⇒ chirurgia dziecięca

⇒ angiologia

⇒ neurochirurgia

⇒ onkologia i hematologia dziecięca

⇒ reumatologia

⇒ psychiatria dziecięca


Poszerza się także zakres prowadzonej przez nas diagnostyki. W ostatnim czasie dzięki współpracy z ośrodkiem z Wrocławia udało się udostępnić pacjentom elastografię wątroby. Uruchomiliśmy też jako pierwszy ośrodek w regionie możliwość diagnozowania przewodu pokarmowego z wykorzystaniem najnowocześniejszej endoskopii kapsułkowej. Pełny zakres diagnostyki górnych dróg oddechowych umożliwia działająca od roku pracownia nasofiberoskopii.


Zyskują na popularności niszowe zabiegi wprowadzone w naszym Centrum jako zupełnie pionierskie w tym rejonie, jak na przykład zabiegowe leczenie bruksizmu czy też rehabilitacja uroginekologiczna.


Jednak naszym najważniejszym priorytetem i wyznacznikiem wysokiego standardu i nowoczesności jest kompleksowość – łączenie wiedzy i możliwości z wielu dziedzin w celu holistycznego „zaopiekowania" pacjenta. Taka strategia, poza tym, że jest „przyjazna dla pacjenta" daje też znacznie większe szanse na sukces.

Przykładem niech będzie nasza akcja „Rozpocznij wakacje w dobrym zdrowiu", skierowana do dzieci z problemem otyłości: współpraca dietetyka, psychologa, pediatry, gastroenterologa, rehabilitanta i pediatry zaowocowała spektakularnymi spadkami masy ciała, ale co jeszcze ważniejsze, doprowadziła do trwałej poprawy nawyków żywieniowych w rodzinie. Czyli dokładnie tak jak rozumiemy pojęcie przyjścia z pomocą – całościowo.


W najbliższym czasie CM Konsylium planuje dalsze poszerzanie swojej oferty diagnostycznej i zabiegowej, rozbudowę medycyny estetycznej, a także kontynuację akcji charytatywnych w postaci „Sobót z ekspertem" - wszystko dla naszych potencjalnych klientów. 

Zapraszamy zatem do nas bez względu na rodzaj schorzenia, z jakim Państwo się borykacie - zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Państwu pomóc najlepiej jak potrafimy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy