Reklama

Podkarpackie Rozmowy. Jaka jest przyszłość Powiatu Sanockiego?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: nadesłane

Podkarpackie Rozmowy. Jaka jest przyszłość Powiatu Sanockiego? - Zdjęcie główne

foto nadesłane

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Fundacja Misji Obywatelskiej organizuje kolejne wydarzenie z cyklu debat o przyszłości Podkarpacia. Dnia 25 lutego 2023 roku o godzinie 10:00 na terenie Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku odbędzie się kolejne spotkanie pod tytułem Podkarpackie Rozmowy. Jaka jest przyszłość Powiatu Sanockiego?. Organizacja realizuje wspomnianą debatę w ramach projektu Podkarpackie Rozmowy. Jaka jest przyszłość Podkarpacia?.

Fundacja Misji Obywatelskiej serdecznie zaprasza do czynnego udziału w wydarzeniu i przypomina, iż udział w nim ma oczywiście charakter nieodpłatny.

Najbliższe wydarzenie odbędzie się w Sanoku, mieście wielu walorów, którego przyszłość zaczynają kreować nowe technologie. Mam tu na myśli szczególnie wodór, a więc innowacyjne źródło energii, które odbierane jest jako nowoczesny kierunek rozwoju w gospodarce, prawdę mówiąc bardzo potrzebny. Obecnie bardzo intensywnie promuje się ekologię. Wodór jako nośnik energii w porównaniu do ropy czy innych paliw jest zdecydowanie bardziej ekologiczny. Być może to właśnie Sanok stanie się sercem Podkarpackiej Doliny Wodorowej. Do dyskusji o tym i o innych pomysłach na rozwój miasta i powiatu, zapraszamy serdecznie mieszkańców. Tym bardziej, iż grono panelistów zapowiada się naprawdę zacnie, a każdy głos w dyskusji ma znaczenie… - komentuje Adam Poręba.

Projekt Podkarpackie Rozmowy. Jaka jest przyszłość Podkarpacia? zakłada realizację debat w każdym powiecie województwa podkarpackiego, w ramach których przedstawiciele władzy, biznesu i sektora pozarządowego, otrzymają pytania o to co zmieniło w ich społeczności lokalnej? Czy ważne inicjatywy z punktu widzenia mieszkańców nie zostały podjęte? Jeśli tak, to dlaczego? Jaka jest prognoza na przyszłość? Projekt zatem łączy debatę z konsultacjami. Fundacja włącza mieszkańców w aktywną partycypację, życie społeczne, publiczne i obywatelskie. Czasem do zmian wystarczy rozmowa – dialog.

Projekt Podkarpackie Rozmowy. Jaka jest przyszłość Podkarpacia? jest objęty honorowym patronatem Wojewody Podkarpackiego i Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy