Reklama

Kwiaciarnia: dlaczego warto wybrać przesyłki kwiatowe?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Kwiaciarnia: dlaczego warto wybrać przesyłki kwiatowe? - Zdjęcie główne

foto Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Nie możesz uczestniczyć osobiście w uroczystości zaślubin, a mimo to pragniesz wręczyć państwu młodym wiązankę? A może jesteś daleko od osoby, którą kochasz i chcesz okazać jej swoje uczucia? Internetowa poczta kwiatowa umożliwia wyrażenie uczuć na odległość w nietuzinkowy sposób. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z takiej możliwości!

Chcesz okazać komuś uczucie na odległość w wyjątkowy sposób? Skorzystaj z kwiaciarni internetowej w Krakowie oddechcynamonu.pl i wyślij ukochanej osobie kwiaty!

Wyjątkowa niespodzianka


Przesyłka kwiatowa może doskonale sprawdzić się jako oryginalny prezent urodzinowy czy imieninowy, szczególnie kiedy nie masz możliwości zobaczyć się z obdarowaną osobą. W ten sposób pokażesz jej, że o niej pamiętasz, a dodatkowo zaskoczysz ją swoją pomysłowością. Kwiaty na dowóz mogą okazać się świetnym prezentem dla przyjaciółki, mamy czy siostry, jeśli nie możemy ich odwiedzić.Niewątpliwie dobrą okazją do obdarowania żony przez męża kwiatami jest rocznica ślubu. Jeszcze lepszym pomysłem niż po prostu wręczenie kwiatów będzie zorganizowanie przesyłki kwiatowej na przykład do miejsca pracy żony. W ten sposób wspaniale upiększysz jej dzień w pracy i uczynisz rocznicę naprawdę wyjątkową. Poczta kwiatowa to popularna usługa, oferowana przez większość kwiaciarni internetowych.
Okazji do wysłania komuś kwiatów jest więcej, a to tylko niektóre z nich:

• zaproszenie na uroczystość,
• podziękowanie za udział w uroczystości,
• jubileusz,
• rocznica ślubu,
• imieniny albo urodziny.

Niezależnie od okazji, kwiaty warto zamówić w godzinach porannych, tak, aby dotarły do adresatki lub adresata około południa i były świeże. Do bukietu można dołączyć bilecik z życzeniami albo wiadomością i podpis.


Wyrażenie uczuć na odległość


Kwiaty mają swój specyficzny język i symbolikę. Każdy kwiat, zależnie od gatunku i koloru, wyraża konkretną wiadomość. Do wysłania kwiatów nie potrzebujemy żadnej oficjalnej okazji, wystarczy do tego chęć wyrażenia swoich uczuć na odległość. Nie zawsze chcemy też od razu poznać reakcję adresatki, a przesyłka kwiatowa kupi i jej i nam trochę czasu. Jakie kwiaty wybrać do przesyłki?

• Czerwone róże wybierzmy, by wyrazić miłość,
• roże różowe są symbolem niepewności uczucia – wyślijmy ją komuś, kogo chcemy zapytać, czy nas kocha,
• białe róże sprawdzą się jako symbol oddania,
• róże herbaciane są symbolem przyjaźni, tylko przyjaźń wyrażają również bratki,
• tulipany są wyrazem fascynacji i miłości,
• silną, niespełnioną miłość i namiętność wyrażają czerwone goździki, zaś białe obiecują szczęście i lojalność,
• na przeprosiny wybierzmy begonie

Bilecik z wiadomością do obdarowanej osoby nie jest w taki wypadku konieczny, jednak na pewno warto załączyć informację, kto jest nadawcą przesyłki.


Udział w uroczystościach z daleka


Poczta kwiatowa to nie tylko pomysł na piękną niespodziankę, czy wyrażenie romantycznego uczucia. Czasem może być jedynym sposobem na uczestniczenie w jakiejś uroczystości, kiedy nie możemy stawić się na niej osobiście. Szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy epidemia skutecznie uniemożliwia nam swobodne przemieszczanie się i spotykanie się z ludźmi. Dzięki wysyłkom kwiatowym możemy uczestniczyć w ślubie czy pogrzebie nawet przebywając na kwarantannie. Pokażemy w ten sposób, że pomimo trudności w dotarciu na miejsce, uroczystość jest dla nas ważna. Wysyłając kwiaty na ślub, pamiętajmy o dołączeniu bileciku z życzeniami dla młodej pary. Na pogrzeb wybierzmy wieniec lub wiązankę i zamieśćmy na wplecionych w nie szarfach lub wstążkach odpowiednią dedykację.


Gwarancja jakości

Masz obawy, że kwiaty na dowóz dotrą na miejsce zwiędnięte i nieświeże? Kwiaciarnie internetowe gwarantują odpowiednią jakość kwiatów, nawet jeśli mają być wysłane na przeciwległy koniec kraju. Dzięki współpracy z lokalnymi kwiaciarniami kwiaty na telefon zawsze są świeże i piękne. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów oraz osób, które chcą oni obdarować kwiatami. Korzystając z internetowej poczty kwiatowej możemy być pewni, że kwiaty dotrą na czas i zostaną wręczone odpowiedniej osobie, pomimo, że nas przy niej nie będzie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE