Reklama

Kursy programowania Future Collars

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Kursy programowania Future Collars - Zdjęcie główne

foto Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Programista to bardzo pożądany na rynku pracy zawód. Dodatkowo bardzo dobrze płatny. Warto zwrócić uwagę, że żeby zostać deweloperem, nie trzeba ukończyć studiów czy zdobyć specjalnych uprawnień. Wystarczą umiejętności, które można zdobyć na kursach programowania organizowanych Future Collars!

Python Developer – kurs online

Python to najpopularniejszy obecnie język programowania, co ma także odbicie w ilości ofert pracy. Znakiem rozpoznawczym Pythona jest czytelny kod źródłowy. Nauka Pythona jest wręcz przyjemna. W trakcie kursu, oprócz języka programowania Python, poznasz jego biblioteki, nauczysz się komunikacji z API, stworzysz aplikację przy użyciu frameworku Flask, zapoznasz się z bazami danych SQLAlchemy, a także opanujesz framework frontendowy Spectre CSS oraz podstawy języka HTML. Więcej informacji o kursie online Python Developer znajdziesz na stronie: https://futurecollars.com/pl/python-developer-kurs-online/.

UX Designer – kurs online

UX to skrót od angielskiego wyrażenia User Experience, co się tłumaczy jako doświadczenie użytkownika. Jest to osoba odpowiedzialna za warstwę wizualną aplikacji oraz jej obsługę. UX Designer pracuje na pograniczu grafiki komputerowej, psychologii oraz analityki. Wykorzystuje wiedzę o człowieku oraz działaniu mózgu do tworzenia intuicyjnej warstwy graficznej oprogramowania. Kurs zapewnia także przygotowanie do pierwszych rozmów kwalifikacyjnych. Jeśli jesteś zainteresowany tym kursem, to sprawdź wszystkie informacje na stronie: https://futurecollars.com/pl/ux-designer-kurs-online/.

Java Developer – kurs online

Osoba programująca w języku Java tworzy przede wszystkim aplikacje komputerowe. Bardzo często są to zaawansowane aplikacje obsługujące firmy finansowe czy banki. Z tego też względu można pracować dla firm na całym świecie. Future Collars proponuje kurs Java Developer dla początkujących oraz średnio – zaawansowanych. Dodatkowo część materiałów jest w języku angielskim, co pozwoli przyszłemu programiście w praktyce udoskonalić umiejętności językowe, które będą następnie potrzebne w pracy.

Kursy Future Collars – postaw na siebie

Kursy oferowane przez Future Collars przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą przekuć naukę w lepsze życie. Lekcje są tak ustawione, by móc połączyć pracę i naukę. Szkolenia kompetencji i wiedzy zaowocują w przyszłości. Przez kilka tygodni będziesz od podstaw przechodzić lekcje, sprawdzisz aplikacje jako tester, a także dostaniesz pulę godzin przeznaczoną na kontakt do mentorów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE