Reklama

Kalendarz B5 dzienny, tygodniowy czy miesięczny?

Opublikowano: śr, 20 lut 2019 10:00
Autor:

Kalendarz B5 dzienny, tygodniowy czy miesięczny? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Zazwyczaj pod koniec roku, półki w księgarniach zapełniają się kalendarzami. Większość osób w takim kalendarzu zapisuje swoje noworoczne postanowienia. Najczęściej wykorzystują do tego kalendarz B5 dzienny, aby przypominał im o tym każdego dnia.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie kalendarza?

Aby decyzja o zakupie konkretnego kalendarza była jak najlepsza, trzeba wiedzieć, jakie rodzaje kalendarzy są obecnie dostępne w sprzedaży? Czym różnią się między sobą?

Kalendarz B5 dzienny- najlepszy wybór dla osób, które mają wiele spotkań

Pośród kalendarzy, które są dostępne w księgarniach, najbardziej popularne są kalendarze dzienne B5. W tym przypadku, na każdej stronie znajduje się inny dzień roku. Są poręczne i zawsze zmieszczą się do plecaka, torebki lub aktówki. Jeszcze mniejsze są kalendarze A5. Zależnie od producenta, kalendarz dzienny B5 może mieć dodatkowy notes, skorowidz teleadresowy albo część informacyjną.

Kalendarz B5 dzienny- komu się najbardziej przyda?

Powinieneś wybrać tego rodzaju kalendarz, kiedy twój dzień pracy jest pełen spotkań albo zajmujesz się prowadzeniem wirtualnego biura i twoim obowiązkiem jest zadbanie o sprawy swoich klientów. Wtedy stroną B5 powinna być wystarczająca, aby zapisać wszystkie spotkania i o niczym nie zapomnieć.

Kalendarze tygodniowe – dla osób lubiących planować

Oprócz kalendarzy B5 dziennych na rynku są dostępne kalendarze tygodniowe. Najważniejszą różnicą w odniesieniu do wyżej omówionych jest fakt, że są one dużo, dużo cieńsze. Mają najczęściej około 100 stron. Tydzień w tego rodzaju kalendarzu znajduje się na dwóch stronach. To powoduje, że możesz bez problemu zrobić niezbędne notatki na cały tydzień. Zaraz po otworzeniu kalendarza będziesz mógł przeczytać, które punkty już zrealizowałeś, a które z nich jeszcze na Ciebie czekają.  Po kalendarz tygodniowy powinny sięgnąć wszystkie te osoby, które lubią planować cały tydzień już w niedzielę lub w poniedziałek. Znajdziesz je chociażby pod tym linkiem http://sklep.antra.com.pl/b5-dzienne,c136.html. Jednak musisz wiedzieć, że w tego typu kalendarzach jest dużo mniej miejsca na notatki. Z tego względu będziesz mógł zapisywać tylko i wyłącznie najważniejsze informacje.

Ostatni rodzaj to kalendarze miesięczne

Kalendarze miesięczne są zupełnym przeciwieństwem kalendarzy B5 dziennych. Kalendarze miesięczne najczęściej są dostępne w formie kalendarzy na ścianę. Chociaż na rynku jest również sporo firm, które mają w swojej ofercie kalendarze miesięczne w postaci książkowej. Dzięki nim możesz od razu zaplanować cały miesiąc bez obaw, że o czymś zapomnisz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE