Reklama

Jakie aplikacje mogą Ci pomóc przy zakupie używanego samochodu?

Opublikowano:
Autor:

Jakie aplikacje mogą Ci pomóc przy zakupie używanego samochodu? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Aplikacje przeznaczone na urządzenia mobilne stały się naszą codziennością. Nie możemy obyć się bez nich nawet w najprostszych czynnościach. Pomagają nam na każdym kroku, nie inaczej jest, gdy zamierzamy kupić samochód – okazuje się bowiem, że aplikacje mobilne mogą pomóc nam również w tej kwestii. Chcesz wiedzieć w jaki sposób? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

Sprawdź historię pojazdu – CarVertical

Pierwszą aplikacją, a w zasadzie stroną internetową, którą powinniśmy zainteresować się, gdy tylko rozpoczniemy poszukiwanie kolejnego samochodu (albo i tego pierwszego) jest CarVertical.

Za pomocą tej strony możemy zweryfikować historię danego pojazdu sprawdzając jego numer VIN w bazie danych CarVertical.

Dzięki temu możemy zweryfikować przebieg oraz bezwypadkową historię danego pojazdu. Taka weryfikacja pozwoli Ci na zweryfikowanie tego, czy samochód, który wygląda pięknie na zdjęciach z ogłoszenia, jest taki w rzeczywistości. 

Wirtualny autohandel – Otomoto

Kolejną aplikacją, która pomoże Ci znaleźć wymarzony samochód jest Otomoto. Ten znany w naszym kraju portal z ogłoszeniami motoryzacyjny pełen jest samochodów, które spełnią każde oczekiwania – zarówno te niewielkie, jak i tych, którzy od samochodu wymagają sportowych doświadczeń lub niewyobrażalnego luksusu.

Aplikacja Otomoto dostępna jest zarówno na telefony z systemem Android, jak i iOS. Aplikacja działa płynnie i pozwala na wyszukiwanie wymarzonego pojazdu z użyciem kilkudziesięciu precyzyjnych filtrów.

Używając aplikacji, możemy bezpośrednio z jej poziomu połączyć się telefonicznie ze sprzedającym samochód, aby dopytać o szczegóły oferty. 

Must have każdego fana motoryzacji!

Kup auto od prywatnego właściciela – Olx.pl

Na Otomoto znajdziemy ogłoszenia wystawione zarówno przez handlarzy, autoryzowane salony sprzedaży, jak i prywatnych sprzedawców – jednakże wysokie prowizje za wystawienie ogłoszenia sprawiają, że ci ostatni są w znacznej mniejszości. 

Odwrotnie sytuacja wygląda na Olx – tutaj królują sprzedawcy prywatni, którzy na sprzedaż wystawiają swoje własne pojazdy, którymi poruszali się przez ostatnie kilka lat.

Dzięki temu na tym portalu zdecydowanie łatwiej wypatrzyć jest prawdziwe "perełki".

Podobnie jak w przypadku Otomoto, aplikacja dostępna jest zarówno z poziomu przeglądarki, jak i w formie aplikacji dostępnej na systemy Android oraz iOS. 

Szukaj informacji w przeglądarce internetowej

Aplikacja, której potrzebują na swoich telefonach wszyscy fani motoryzacji to...najzwyklejsza przeglądarka internetowa. 

To bowiem w internecie możemy znaleźć wszelki najważniejsze i najistotniejsze z perspektywy przyszłego właściciela dowolnego samochodu.

Przeglądając portale informacyjne oraz fora miłośników danej marki mamy dostęp do nieskończonej skarbnicy wiedzy.

Dzięki temu poszukując idealnego samochodu dla siebie, możemy podejść do tego w sposób metodyczny, dowiadując się o wszelkich mankamentach, na które należy zwrócić uwagę, kupując dane auto, co z pewnością poskutkuje dokonaniem przez nas znacznie lepszego wyboru.




UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE