Reklama

Jak wybrać producenta placu zabaw dla dzieci?

Opublikowano:
Autor:

Jak wybrać producenta placu zabaw dla dzieci? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane W poszukiwaniu pomysłu na plac zabaw dla dzieci dobrze jest nie tylko przeglądać internetowe oferty zakupu pojedynczych sztuk atrakcji do takiej rekreacyjnej przestrzeni, ale i sprawdzić co może nam zaoferować producent takich konstrukcji. Korzystając bezpośrednio z oferty producenta omijamy dodatkowych pośredników wpływających na cenę produktu, dzięki czemu możemy zaoszczędzić na kupowanym placu i mieć np. o 1 czy 2 atrakcje dla dzieci więcej.

Na jakie cechy producentów placów zabaw zwracać uwagę?

  • Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest doświadczenie producenta oraz zapewnianie przez niego gwarancji niezawodności sprzętów umieszczanych na placach zabaw, ich certyfikowane bezpieczeństwo i niezawodność. Dodatkowymi atutami będą też:
  • Możliwość przyjazdu producenta na miejsce i świadczenie usługi profesjonalnego montażu
  • Udzielanie zniżek przy większych zakupach
  • Szeroka oferta uwzględniająca zarówno proste, klasyczne atrakcje jak huśtawki, karuzele czy piaskownica, oraz atrakcje bardziej skomplikowane i tu wymienić możemy linaria czy modne ścieżki zdrowia dla dzieci starszych
  • Udostępnianie klientowi wszelkich niezbędnych atestów bezpieczeństwa
  • Serwis gwarancyjny, który w razie uszkodzeń pojedynczych elementów placu zabaw stawi się na miejsce i dokona poprawek.
Jeśli wszystkie w/w elementy gwarantuje wybrany przez nas producent placu zabaw, jak np. http://www.avisplacezabaw.pl/ wtedy mamy pewność, że zarówno projekt placu (czy to w wersji przydomowej, czy osiedlowej), będzie wykonany zgodnie z ustaleniami, a dodatkowo klient będzie dysponował wszelką dokumentacją potwierdzającą wysoką jakość całej konstrukcji.

 

Sprawdź dotychczasowe realizacje producenta

Bardzo dobrym pomysłem jest również przegląd placów zabaw zrealizowanych już wcześniej przez wybranego producenta. Najczęściej takiego przeglądu możemy dokonać chociażby na stronie internetowej firmy, gdzie (o ile nie ma ona nic do ukrycia), w działach typu nasze place, nasze realizacje itd znajdziemy zdjęcia, opisy i adresy miejsc, w których można pooglądać działające już place zabaw. Warto poświęcić tu kilka chwil i dokładnie je obejrzeć.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE