Reklama

Eco myjnia – kiedy warto z niej skorzystać?

Opublikowano:
Autor:

Eco myjnia – kiedy warto z niej skorzystać? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Motoryzacja to branża, która wymaga sprawdzonych i dobrych rozwiązań. Dlatego coraz chętniej właściciele firm sięgają po eco myjnie. Co to takiego i jakie możliwości nam daje?

Jak dobrze umyć samochód?

W dzisiejszych czasach mamy rozmaite warianty radzenia sobie z zabrudzonym autem. Wiele osób, które posiada wystarczającą ilość miejsca na swojej posesji, myje auto na własną rękę. To dobre rozwiązanie, o ile odpowiednio przygotujemy się do tego. Bardzo łatwo jest bowiem uszkodzić karoserię naszego auta. Aby uniknąć takich przykrych niespodzianek, musimy zakupić odpowiednie środki do mycia, takie jak rękawice, gąbki czy szampon. Co niektórzy mogą też myć samochód myjką wysokociśnieniową, ale lepiej używać wówczas aktywnej piany. Pomoże ona skutecznie usunąć wszelkie zabrudzenia, nie niszcząc przy okazji naszej karoserii. Możemy też postawić na myjnię mobilną, taka jak ta http://gtlux.pl. Tego typu usługi są coraz bardziej popualrne. Jeśli jednak nie ufamy sobie podczas mycia auta, bądź też nie mamy zwyczajnie czasu na to, udajemy się na myjnię bezdotykową. Możemy na nich szybko i tanio oczyścić nasze auto z wszelkich zabrudzeń. Zazwyczaj mamy do wyboru kilka trybów pracy. Są to: mycie, płukanie, woskowanie i nabłyszczanie. Czasem firmy dodają także dodatkowy tryb mycia szczotką, który pozwala skutecznie usunąć zabrudzenia czy sól z karoserii. Tego typu punkty są usytuowane najczęściej przy galeriach handlowych, czy stacjach benzynowych. Poza nimi możemy jeszcze spotkać myjnie automatyczne, które występują w formie portalowej i tunelowej. Pierwsza działa za pomocą obrotowych szczotek przesuwających się po ramię. Druga natomiast jest bardziej wydajna, bo samochód przemieszcza się po pasie transmisyjnym.

Eco myjnia – czym jest dokładnie?

Najnowszym trendem jeśli chodzi o rynek myjni samochodowych jest eco myjnia. Rozwiązanie to bazuje bowiem na suchej parze o wysokiej temperaturze, która dochodzi do około 200oC. Wydostaje się ona z dyszy przy dużym ciśnieniu wynoszącym (8-12 bar). To wszystko sprawia, że żadne zabrudzenie nie będzie stanowiło problemu. Co najważniejsze eco myjnia nie szkodzi środowisku. Nie zużywa bowiem nadmiernych ilości wody ani środków chemicznych. Tutaj dowiesz się więcej na ten temat http://gtlux.pl/mobilna-myjnia-parowa/. Jej niewielkie rozmiary sprawiają, że może czyścić nie tylko auta, ale także biura, restauracje, czy hotele. Najważniejsze jest to, że eco myjnia jest sprzętem mobilnym, dzięki czemu istnieje możliwość dojazdu do klientów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE