Reklama

Co może notariusz, gdy wygra plebiscyt Orły Prawa?

Opublikowano:
Autor:

Co może notariusz, gdy wygra plebiscyt Orły Prawa? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane

Notariusz to jeden z zawodów zaufania publicznego, który może wziąć udział w plebiscycie branżowym Orły Prawa. Konkurs ma za zadanie co roku wyłaniać najlepszych z branży prawniczej, których wyjątkowo doceniają w Internecie klienci. Ranking pomaga zainteresowanym znaleźć specjalistów, którzy już sprawdzili się w rozwiązywaniu wielu problemów prawnych. Jakie korzyści niesie udział w plebiscycie Orły Prawa?

Orły Prawa – zwycięzcy

Laureaci plebiscytu Orły Prawa wybierani są na podstawie ocen, które internauci pozostawili w ostatnim roku kalendarzowym na witrynach typu Zumi, Cylex, Panorama Firm czy Google Maps. Średnia z danych, które zbiera automatyczne oprogramowanie komputerowe, musi wynieść od 8 do 10 punktów (10 – to maksymalna nota w plebiscycie), by prawnik, adwokat lub notariusz zyskał tytuł laureata Orłów Prawa. Dodatkowo, w każdej miejscowości oraz w całej Polsce wybieranych jest 3 najlepszych. Decyduje tu oczywiście ilość punktów. Jeśli jednak np. dwie kancelarie prawne z Częstochowy będą miały taką samą notę, wyższe miejsce otrzymuje ta, której średnia obliczona została z większej ilości internetowych głosów.

Orły Prawa i korzyści z udziału w plebiscycie

Ze względu na fakt, iż w zawodach prawniczych nie jest dozwolona reklama, trudno znaleźć informacje wychodzące wprost od kancelarii o tym ile spraw wygrali jej pracownicy, jak rzadko popełniają błędy itd. Jedynie zewnętrzne podmioty mogą ocenić ich pracę i poinformować o tym publiczną opinię. Udział w rankingu jest więc nie tylko możliwością pokazania swojej wartości, ale również formą dozwolonej prawem promocji kancelarii notarialnej. W dodatku, jest to najlepsza jej postać – rekomendacje zadowolonych klientów, którym już pomogliśmy.

Orły Prawa – rejestracja

Rejestracja uczestników plebiscytu zawsze jest darmowa i odbywa się poprzez stronę https://www.orlyprawa.pl/. Wystarczy odnaleźć pozłacaną zakładkę ZGŁOŚ SIĘ lub białe okno aplikacji Live chat. Zgłoszenie chęci uczestnictwa następuje po podaniu podstawowych danych kancelarii notarialnej, takich jak: nazwa, numer telefonu i adres korespondencyjny. Pozostałe czynności są już w gestii organizatorów, którzy w losowo wybranym dniu, uruchamiają automatyczne oprogramowanie komputerowe do skanowania uczestników. Wyniki laureatów zamieszczone są w zakładce LISTA MIEJSCOWOŚCI, a Ci którym nie udało się zdobyć wyróżnienia mogą zgłosić się do organizatorów po odbiór ich indywidualnego wyniku.


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE