Reklama

Bonusy od bukmachera

Opublikowano:
Autor:

Bonusy od bukmachera - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Bonusy od bukmachera mogą przyjmować bardzo różne postaci. O ile przyzwyczailiśmy się mówić o nich wyłącznie w kategoriach finansowych, to przecież bukmacherzy o swoich graczy dbają obecnie na co najmniej kilka, jeśli nie kilkanaście sposobów. Konkurencja między bukmacherami dotyczy zakresu oferty, jej dostępności i atrakcyjności.

  1. Platforma zamiast punktu stacjonarnego
  2. Nowe zakłady u bukmachera
  3. Bonusy bukmacherskie
  4. I jeszcze kody promocyjne

Platforma zamiast punktu stacjonarnego

Pogodziliśmy się w tym, że życie w dużej mierze przeniosło się do Internetu. Zmiany te nie ominęły także branży bukmacherskiej. Regularnych kolektur jest coraz mniej, a bukmacherzy koncentrują się raczej na coraz lepszych dostosowywaniu witryn do przyzwyczajeń i oczekiwań odbiorców. Sposób rejestracji, samo składanie zakładów, kontakt z bukmacherem - to wszystko jest coraz prostsze. Konta graczy są przejrzyste, łatwo się w nich zorientować. Od strony wizualnej zakłady także zyskują z każdym miesiącem. Nowa ustawa hazardowa najpierw wywróciła świat bukmacherski do góry nogami, ale z perspektywy czasu uznać trzeba, że przyczyniła się ona do bardzo pozytywnych (nie tylko z punktu widzenia gracza) zmian.

Nowe zakłady u bukmachera

Bukmacher musi dostosowywać swoją ofertę do oczekiwań klienta. Po tym, jak zmienia się polski rynek w tym zakresie, widać, że lokalni bukmacherzy odrobili lekcję. Nie chodzi tutaj bowiem wyłącznie o poszerzanie tradycyjnej ofery, dodawanie kolejnych rozgrywek ligowych. Nie chodzi tutaj również wyłącznie o rozbudowywanie oferty e-sportów. Chodzi natomiast także o wprowadzenie na polski rynek zakładów bukmacherskich z tzw. szeroko rozumianej kategorii rozrywka. Kto powiedział, że przedmiotem zakładu w Polsce nie mogą być wyniki wyborów, przewidywanie pogody, kursów walut, zatrudnienia lub odwołania trenerów. Historie z życia gwiazd i celebrytów również doskonale się sprawdzają jako pożywka dla zakładów. W Polsce tego typu zakłady są dostępne co prawda od niedawna, ale w końcu są. Cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Bonusy bukmacherskie

Bonusy to jednak przede wszystkim pieniądze, a i tych bukmacherzy swoim graczom nie skąpią. Szczególnie interesujące są przede wszystkim oczywiście bonusy dla nowych graczy. Obecnie za samą rejestrację potencjalny gracz (bo przecież jeszcze niczego nie wpłacił) może liczyć na pierwszy bonus. Wynosi on z reguły około 20 zł, natomiast zaraz po otrzymaniu można go wykorzystać i spróbować swoich sił w zakładach. Kilkanaście - kilkadziesiąt złotych to nie jest może dużo, ale jest to kwota, za którą można już posmakować uroku zakładów. Sytuacja staje się jeszcze ciekawsza, gdy gracz wpłaci swój pierwszy depozyt. Obecnie wielu bukmacherów proponuje bardzo ciekawe zwielokrotnienie tej kwoty. Na początku można w tej chwili u niektórych bukmacherów zyskać nawet dodatkowe 1000 zł na grę, a to już są bardzo poważne środki.

I jeszcze kody promocyjne

STS bonus - takie hasło na portalu związanym z zakładami bukmacherskimi albo stronie partnera zakładów może oznaczać tylko jedno. Gracz właśnie stoi przed szansą powiększenia swojego standardowego bonusu o kolejne środki. Kody działają bowiem analogicznie jak tradycyjne bonusy, natomiast nie funkcjonują samodzielnie, tylko w odniesieniu do bonusu, który pogłębiają. Bardzo często można je znaleźć na stronach poświęconych konkretnym rozgrywkom sportowymi, witrynach z wynikami meczów, a także przy rankingach samych bukmacherów. Zdarza się bowiem, że kody promocyjne są swego rodzaju "dodatkiem" do porównania aktualnej oferty bukmacherskiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE