Reklama

Rafał Kozłowski potrzebuje naszego wsparcia w drodze do sprawności

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum prywatne

Rafał Kozłowski potrzebuje naszego wsparcia w drodze do sprawności - Zdjęcie główne

foto archiwum prywatne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Pomagamy Właśnie mija 3 rok od udaru Rafała. Walczymy dalej z chorobą, zwłaszcza z afazją. Najbliższa rodzina przekonała się, że nie jest to łatwa droga, ale póki Rafał ma chęci i możliwości, nie poddają się. Dużo pracy jeszcze przed nimi, ale dzięki temu, że widać postępy nie tracą nadziei na lepsze jutro. Stanęliśmy na wysokości zdania i pomogliśmy Rfałowi 3 lata temu, wierzymy, że i dzisiaj nam się to razem u

Wszystkie turnusy, które odbyły się dzięki naszej pomocy, dały Rafałowi możliwość powrotu do zdrowia. W tej chwili Rafał jest osobą sprawną fizycznie i chętnie powróciłby do ulubionej pracy, ale brak komunikacji utrudnia mu to. Dzięki zgromadzonym funduszom na zrzutce Rafał z żoną miał możliwość skorzystania z wielu metod rehabilitacji w różnych ośrodkach w Polsce.

 

Bardzo dziękuję osobiście, za zaangażowanie każdej osoby w walkę o zdrowie mojego Rafała. Dziękuję kolejny raz rodzinie za pomoc i wszystkim ludziom dobrej woli  Puszka w sklepie JUSTYNA wypełnia się od samego początku po dziś dzień po brzegi. Dziękuję osobom, które do tej pory o nas pamiętają. Bardzo jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc: tą finansową i tą, wspierającą duchowo, która jest nam bardzo potrzebna.

W tym roku najprawdopodobniej uda się Rafałowi pojechać na jeden turnus, o ile jego zdrowie, kondycja psychiczna i finanse na to pozwolą. Dlatego, jeśli ktoś z Was zechciałby pomóc w zbiórce funduszy na rehabilitację Rafała, to informujemy, że ZRZUTKA aktualna jest do końca lipca 2023 r. W imieniu bliskich "Ucha" będziemy bardzo wdzięczni za każdą złotówkę.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy