Reklama

Pomóżmy odbudować dom Reginy i Marii, który straciły podczas pożaru

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: zrzutka

Pomóżmy odbudować dom Reginy i Marii, który straciły podczas pożaru - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
7
zdjęć

Spalony dom dwóch kobiet | foto zrzutka

Udostępnij na:
Facebook
Pomagamy Czy można sobie wyobrazić, że w jednym momencie spokojne życie człowieka może zostać zniszczone, zarówno w przenośni, jak i w rzeczywistości? Czy istnieje limit tragedii, które mogą przytrafić się ludziom? Te pytania stawia Agnieszka, inicjatorka zbiórki na pomoc dwóm skromnym kobietom, które doświadczyły ostatnio niewyobrażalnej tragedii. W jej sercu zrodziło się pragnienie, aby nie zostawiać tych kobiet, samych w obliczu tak ogromnej tragedii.

W dniu 16 maja 2023 roku doszło do pożaru w domu Pani Reginy i Marysi w Sanoku. Pożar, wybuchając niespodziewanie i z niewyobrażalną siłą, zniszczył ich skromny dom i pozbawił ich wszystkiego, co do tej pory posiadały, choć nie było to wiele. Ten straszliwy pożar pochłonął wszystko bezwzględnie, nie zważając na strumienie łez płynące z oczu tych kobiet. W jednej chwili Pani Regina i Pani Marysia straciły dach nad głową, swoje osobiste przedmioty i poczucie bezpieczeństwa. Znalazły się bezradne i zrozpaczone. Jednak, dzięki opatrzności Bożej, nie przebywały w domu w chwili pożaru i cudem uniknęły śmierci.

 

Pani Regina i Pani Marysia to niezwykle skromne i ubogie osoby, które nigdy nie oczekiwały pomocy od nikogo. Pracowite, ile pozwala im wiek i stan zdrowia. Obie kobiety mają po 60 lat, są pełne empatii i starały się radzić sobie z problemami bez obciążania innych ludzi. Nie narzekają, godzą się na trudy codzienności z pokorą. Mimo niewyobrażalnej tragedii, jaka ich spotkała, nie chcą opuścić swojego domu, choć niewielu ludzi to rozumie.

Teraz potrzebujemy zebrać jak najwięcej środków, aby spełnić marzenie Pań Reginy i Marysi odbudowania ich domu i daniu im szansy na nowe i normalne życie. Dobro zawsze się zwraca, często nawet podwójnie.

Zachęcamy wszystkich do współdziałania i sprawienia, że przynajmniej część domu oraz namiastka normalności zostaną odbudowane. Bez Waszej pomocy te kobiety nie poradzą sobie w tej dramatycznej sytuacji.

Jeśli chcecie dołączyć do tej szlachetnej inicjatywy, prosimy o przekazanie swojego wsparcia finansowego na rzecz odbudowy domu Pani Reginy i Marysi. Każda kwota ma znaczenie i przyczyni się do spełnienia ich marzeń.

W imieniu Pani Reginy, Pani Marysi i Agnieszki, serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie.

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy