Reklama

Klub Sportowy Komunalni Sanok to mały klub, który ma wielkie marzenia. Okażmy wsparcie młodych zawodników w sezonie 2023. Dołącz do zrzutki!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: redakcja

Klub Sportowy Komunalni Sanok to mały klub, który ma wielkie marzenia. Okażmy wsparcie młodych zawodników w sezonie 2023. Dołącz do zrzutki! - Zdjęcie główne

Klub Komunalni Sanok potrzebuje naszego wsparcia | foto redakcja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Pomagamy Zapewne znacie sekcję lekkoatletyczną klubu K.S. Komunalni Sanok - grupę ambitnych młodych ludzi, którzy walczą o swoje marzenia i reprezentują klub na arenie ogólnopolskiej, promując co za tym idzie, nasz Sanok. Niestety, pomimo ich ciężkiej pracy, finansowanie pozostaje na tym samym poziomie lub co gorsza, zmniejsza się. Dlatego zwracają się z prośbą o wsparcie.

Sekcja lekkoatletyczna K.S. Komunalni Sanok to drużyna pełna młodych i ambitnych sportowców, którzy regularnie zajmują wysokie miejsca na zawodach ogólnopolskich. Mimo swojego sukcesu ciężko jest utrzymać finanse potrzebne do wyjazdów na zawody, obozy i zakupu sprzętu. W związku z tym drużyna postanowiła założyć zrzutkę, aby zdobyć fundusze potrzebne do realizacji swoich celów.

W ramach zrzutki sportowcy proszą o wsparcie w postaci dowolnej kwoty, która pozwoli im kontynuować ich pasję i rozwijać się jako zawodnicy. Dzięki zebranym środkom sekcja będzie mogła pokryć koszty związane z wyjazdami na zawody i obozy, licencjami zawodniczymi, wynajmem hali w okresie zimowym, zakupem sprzętu oraz klubowych strojów.

Zachęcamy do wsparcia tych młodych i ambitnych sportowców, którzy z determinacją dążą do realizacji swoich marzeń i pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych. Każda wpłata, niezależnie od jej wielkości, pomoże w osiągnięciu celu i pozwoli młodym lekkoatletom z Sanoka na dalszy rozwój i pokazanie swoich umiejętności na arenie ogólnopolskiej.

Podsumowując, sekcja lekkoatletyczna Komunalni Sanok to drużyna ambitnych i pracowitych młodych ludzi, którzy reprezentują klub na arenie ogólnopolskiej. Ze względu na brak wystarczających funduszy, postanowili założyć zrzutkę, aby zdobyć środki na pokrycie kosztów związanych z ich pasją i rozwojem jako zawodnicy. Zachęcamy do wsparcia tych młodych sportowców i pomocy w realizacji ich marzeń. Każda wpłata jest cenna i pomoże w osiągnięciu celu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy