Reklama

UWAGA! Utrudnienia związane z 47 Bieszczadzkim Wyścigiem Górskim

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Patryk Oberc

UWAGA! Utrudnienia związane z 47 Bieszczadzkim Wyścigiem Górskim - Zdjęcie główne

foto Patryk Oberc

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Na sygnale W najbliższy weekend odbędzie się 47. Bieszczadzki Wyścig Górski. W związku z zawodami nastąpi zmiana organizacji ruchu. Droga krajowa nr 28 na odcinku Załuż- Tyrawa Wołoska będzie wyłączona z ruchu. Poniżej publikujemy proponowane objazdy.

W dniach 22 i 23 maja br. w godz. 6.30 - 20.00 na drodze krajowej nr 28 odbędzie się 47. Bieszczadzki Wyścig Górski. W czasie odbywania się zawodów droga na odcinku Załuż-Tyrawa Wołoska będzie zamknięta. Ruch pojazdów zostanie skierowany na drogi objazdowe.

 

Proponowane objazdy:

 

    1. objazd z Sanoka do Przemyśla (z kierunku Krosna i Rzeszowa)- początek objazdu w Sanoku skrzyżowanie ul. Staszica i Mickiewicza), dalej ul. Białogórską w kierunku Trepczy, Mrzygłodu i Tyrawy Wołoskiej.

    2. objazd z Sanoka do Przemyśla (z kierunku Leska i Ustrzyk Dolnych) - początek objazdu w Sanoku na ul. Lwowskiej, skręcić  w kierunku ul. Królowej Bony do skrzyżowania z ul. Mickiewicza, a następnie w stronę ul. Białogórskiej - dalej tak jak w punkcie powyżej.

    3. objazd z Załuża do Przemyśla przez Sanok - kierunek miasto Sanok, jechać ul. Przemyską, a następnie ul. Królowej Bony do skrzyżowania z ul. Mickiewicza i dalej tak jak w punkcie 1.

    4. objazd z Przemyśla w kierunku Sanoka - początek objazdu w Tyrawie Wołoskiej, skręcić w kierunku Mrzygłodu, dalej przez Trepczę do Sanoka, wyjazd na skrzyżowaniu ul. Staszica i Mickiewicza.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku będą kierować ruchem, udzielać informacji oraz dbać o porządek przez cały czas trwania zawodów. Apelujemy, zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy