Reklama

Nowy plan na zagospodarowania terenów nad Jeziorem Solińskim w Teleśnicy Sannej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: redakcja

Nowy plan na zagospodarowania terenów nad Jeziorem Solińskim w Teleśnicy Sannej - Zdjęcie główne

foto redakcja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Bieszczady Gmina Ustrzyki Dolne to niebywale piękne, zielone miejsce, idealne do rekreacji, odpoczynku, spędzania czasu wolnego i uprawiania sportów. Nieprzerwanie rozwijamy się, tworząc nowe możliwości i udogodnienia zarówno dla mieszkańców, jak i odwiedzających nas turystów.

W najbliższym czasie Urząd Miasta Ustrzyki Dolne podejmie nowe bardzo ważne działanie, jakim jest zagospodarowanie terenów Teleśnicy Sannej, znajdującej się w Gminie Ustrzyki Dolne nad Jeziorem Solińskim.

 

Aby móc przygotować najbardziej dogodne i dostosowane dla wszystkich odbiorców miejsce ogłoszono konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno – architektonicznej na zagospodarowanie terenów położonych w Teleśnicy Sannej nad Jeziorem Solińskim w Gminie Ustrzyki Dolne. Poszukiwane są osoby i firmy, które przygotują najlepszą koncepcję urbanistyczno-architektoniczną. Muszą być one przygotowane pod kątem zarówno funkcjonalno-użytkowym, jak i kompozycyjnym, odpowiadającym potrzebom zagospodarowania terenu, jako przestrzeni funkcjonalnej w zakresie usług turystyki i wypoczynku (w tym m.in. ośrodki wypoczynkowe, ośrodki sportowe z zapleczem, hotele oraz tereny usług sportu i rekreacji, w tym m.in.: budowle i urządzenia sportowo-rekreacyjne) wraz z infrastrukturą techniczną i drogową.

 

Konkurs jest konkursem otwartym, jednoetapowym, adresowanym do wszystkich osób posiadających wykształcenie wyższe o kierunku architektura, urbanistyka, architektura krajobrazu, planowanie przestrzenne lub gospodarka przestrzenna.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy