Reklama

Nominacja do tytułu Mobile Trends Awards dla aplikacji Bieszczadzkiego Parku Narodowego

Opublikowano:
Autor:

Nominacja do tytułu Mobile Trends Awards dla aplikacji Bieszczadzkiego Parku Narodowego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Bieszczady BIESZCZADY. Aplikacja mobilna Bieszczadzkiego Parku Narodowego „Bieszczady & MRB Karpaty Wschodnie” zintegrowana z mapą i informatorem Międzynarodowy Rezerwat Biosfery „Karpaty Wschodnie”, została nominowana do nagrody Mobile Trends Awards w kategorii "EDUKACJA I TURYSTYKA" za rok 2018.

- Zapraszamy do głosowanie internetowego na naszą aplikację w dniach od 4 do 13 lutego 2019 r. na stronie: www.mobiletrendsawards.pl. Zwiększy to naszą szansę w rywalizacji o pierwsze miejsce i nagrodę specjalną - statuetkę za zwycięstwo w głosowaniu internautów – zachęca BPN.

Statuetki Mobile Trends Awards przyznawane są przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą eksperci związani z branżą mobile. To osoby, które nieustannie stawiają sobie wyższe wymagania i z każdym rokiem odnoszą kolejne sukcesy. Rygorystycznie oceniają zgłoszenia - czytamy na stronie organizatora.

Nominacja to duże wyróżnienie, a wygrana w Mobile Trends Awards, to dołączenie do do grona marek, które tworzą projekty mobilne na najwyższym poziomie.

Statuetki przyznane zostaną na Gali Mobile Trends Awards, 7 marca 2019 w Starej Zajezdni w Krakowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE