Zwycięstwo sanockich siatkarzy w I Lidze Podkarpackiej [FOTO]

Opublikowano: ndz, 11 paź 2020 12:18
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Wiadomości Sanoccy siatkarze, beniaminek I Ligi Podkarpackiej zainaugurowali sezon ligowy przed tygodniem. Nie sprostali na wyjeździe jednemu z faworytów rozgrywek, drużynie UKS Kępa MOSiR Dębica, przegrywając 0-3.

W sobotę, 10 października zawodnicy TSV Sanok pokonali na własnym parkiecie zespół SST Lubcza Racławówka 3-0 (26-24, 25-16, 25-23).

Mimo że gospodarze wygrali bez straty seta, to trzeba podkreślić, że szczególnie pierwszy, jak i trzeci set były bardzo wyrównane.
Jednak opanowanie i "zimna krew" w końcówkach partii zadecydowały o zwycięstwie TSV w całym meczu w stosunku 3-0.

Za tydzień, w sobotę 17 października TSV zagra na wyjeździe z drużyną Klima Błażowa. W rozegranym przed sezonem sparingu, sanoczanie pokonali rywali na wyjeździe 3-1. Oby zdołali powtórzyć ten wynik w lidze.