Reklama

Żołnierze WOT i policjanci na wspólnych patrolach

Opublikowano: czw, 14 maj 2020 08:27
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już od ponad miesiąca żołnierze z 35. Batalionu 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej patrolują Bieszczady wspólnie z policjantami. Mundurowi sprawdzają, czy mieszkańcy powiatu leskiego stosują się do ograniczeń wprowadzonych w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, sprawdzają osoby przebywające na kwarantannie, asystują podczas patroli.

We wspólnych patrolach, które trwają od początku kwietnia, uczestniczy przynajmniej jeden policjant i jeden żołnierz. Ulice Leska kontrolują piesze patrole, dzielnicowi i żołnierze sprawdzają osoby przebywające na obowiązkowych kwarantannach, a w słoneczne weekendy mieszane patrole można spotkać również nad Jeziorem Solińskim. Funkcjonariusze sprawdzają, czy mieszkańcy i turyści, których w Bieszczadach pojawia się coraz więcej, przestrzegają zasad wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa. Terytorialsi posiadają środki ochrony indywidualnej, takie jak rękawiczki oraz płyny do dezynfekcji.

Służby mundurowe wspólnie apelują do mieszkańców i gości powiatu leskiego o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie i przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń oraz współpracę i realizowanie poleceń służb.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE