Reklama

Zestaw ratownictwa przedlekarskiego dla OSP Nadolany

Opublikowano:
Autor:

Zestaw ratownictwa przedlekarskiego dla OSP Nadolany - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Nadolanach wzbogacili się o kolejny zestaw ratownictwa przedlekarskiego. Tym razem sprzęt otrzymali od Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Uroczyste przekazanie nastąpiło 23 czerwca w trakcie organizowanego przez OSP pikniku dla dzieci, które są członkami młodzieżowej drużyny strażackiej. Jolanta Sawicka, dyrektor KRUS OR w Rzeszowie oraz Gabriela Bałut, kierownik placówki terenowej KRUS w Sanoku przekazały zestaw mł. bryg. Grzegorzowi Oleniaczowi, komendantowi Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku. Sprzęt powędrował do OSP Nadolany, która funkcjonuje w strukturach Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Sprzęt przekazany OSP Nadolany przyczyni się do skuteczniejszego i szybszego niesienia pomocy przedlekarskiej rolnikom poszkodowanym w wypadkach oraz osobom zamieszkującym wiejskie tereny. Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w ten sposób starają się zapobiegać wypadkom przy pracy rolniczej i chorobom zawodowym rolnikom i ich rodzinom. Działalność KRUS polega na upowszechnianiu wiedzy o bhp w gospodarstwie rolnym poprzez szkolenia, pokazy, materiały popularyzatorskie, a także uczestniczenie w wyposażaniu jednostek OSP w zestawy ratownicze.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE