Reklama

Zasłużony radny

Opublikowano:
Autor:

Zasłużony radny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz drugi przeprowadziliśmy ranking. Tym razem internauci zadecydowali o najefektywniejszym radnym z powiatu sanockiego. Bezapelacyjne zwycięstwo odniósł Sebastian Niżnik, zdobywając 50,0% głosów. Na drugiej pozycji znalazł się Tomasz Gankiewicz (9,0%), a na miejscu trzecim – Bogdan Struś (7,7%).

Według internautów jest Pan najefektywniejszym radnym powiatowym. Jakie budzi to w Panu odczucia?
– Jestem bardzo mile zaskoczony. To wielkie wyróżnienie, a przede wszystkim docenienie mojej aktywności w radzie. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos. Jest to mocna motywacja do dalszej, wytężonej pracy oraz wyraźny sygnał dla rządzącej koalicji, że podejmowane przez nią działania idą w niewłaściwym kierunku. Mam tutaj na myśli wszelkie ikwidacje, nieprzemyślane decyzje, tworzenie nowych instytucji utrudniających pracę (jak np. Centrum Usług Wspólnych), zwalnianie ludzi z pracy i ze stanowisk, a zatrudnianie swoich osób, merytorycznie nieprzygotowanych do pełnienia funkcji. Należy tu także wskazać czasowe zamykanie oddziałów w szpitalu, brak całościowych rozwiązań inwestycyjnych, fatalne zarządzanie, brak wsparcia dla muzeum, szpitala, ograniczanie naborów do liceów i forowanie jednej szkoły, udawanie, że nic się nie stało w sprawie radnego, wobec którego toczy się postępowanie w prokuraturze. Na to wszystko nie powinno być aprobaty.

Nie może być zgody na spychanie naszego powiatu na margines, na tworzony bałagan, który bardzo ciężko będzie później posprzątać. Powiat stacza się po równi pochyłej. Moim obowiązkiem jest obrona tego wszystkiego, co zostało zrobione przed nadejściem tej koalicji, a teraz jest trwonione.

Więcej w 19 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE