Reklama

Reklama

Zapraszamy na Noc z Teatrem – Spotkanie Trzecie

Opublikowano: 7 listopada 2019 09:39
Autor:

Zapraszamy na Noc z Teatrem – Spotkanie Trzecie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Celem imprezy, jest promowanie niekomercyjnego teatru oraz popularyzowanie sylwetek wielkich twórców polskiego i światowego teatru – związanych z Podkarpaciem.

Tacy reżyserzy jak Jerzy Grotowski, Tadeusz Kantor i Józef Szajna – to artyści paradoksalnie mało znani w naszym regionie. Tegoroczna edycja imprezy „ Noc z Teatrem – Spotkanie Trzecie”, będzie się składać z dwóch części:                                                              

1. Lekcje teatralne – poświęcone twórczości Jerzego Grotowskiego

 Lekcje teatralne odbędą się w I i II Liceum Ogólnokształcącym - przybliżą postać i dorobek Jerzego Grotowskiego. Lekcje teatralne odbędą się  14.11. i 15.11.    

2. Spektakle teatralne dla młodzieży i dorosłych  (Biuro Wystaw Artystycznych w Sanoku, Muzeum Historyczne  w Sanoku) W tej części swoje spektakle zaprezentują: Joanna  Gruszka aktorka Tesynskego Divadla (spektakl „Usta Weroniki”), Jagoda Rall – aktorka związana z teatrami wrocławskimi (spektakl „Kalina”) oraz rzeszowski Teatr Przedmieścia (spektakl „Kroniki Podwórkowe”). Ta część imprezy odbędzie się 15.11 – pierwszy spektakl zostanie zaprezentowany o godzinie 18.00. Planowane zakończenie  imprezy - godzina 22.00. Spektakle zostaną zaprezentowane w Muzeum Historycznym oraz                 w siedzibie Biura Wystaw Artystycznych (Rynek 14).

 

 

Termin - 15.11 (Piątek), początek - godzina 18.00

Wstęp: karnety w cenie 20 zł do kupienia w BWA  od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00  w soboty w godzinach 10.00-14.00 (sprzedaż karnetów i biletów od 04.11)

Uwaga! Na spektakl Teatru Przedmieście w sprzedaży również bilety w cenie 10.00 zł

 

Prezentacjom spektakli towarzyszą lekcje teatralne w I i II LO (14.11)

Organizatorzy: Stowarzyszenie Wspólnota Obywatelska na Rzecz Rozwoju Ziemi Sanockiej, BWA Galeria Sanocka, Miejska Biblioteka Publiczna

Współorganizatorzy: Miasto Sanok, Powiat Sanocki

Partnerzy: Muzeum Historyczne w Sanoku, I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące

Sponsorzy: PGNiG, GAZ SYSTEM

Zadanie dofinansowane z dotacji Powiatu Sanockiego oraz Budżetu Miasta Sanoka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.