Reklama

Zabójca, włamywacz, przemytnik... Groźni przestępcy ukrywają się - wśród nich SANOCZANIN [FOTO]

Opublikowano: 22 kwietnia 2020 14:37
Autor: kp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Cała podkarpacka policja podąża ich tropem. Niektórzy z nich ukrywają się przez lata. Bili, zabijali, przemycali narkotyki czy okradali domy... Co jeszcze wiemy na ich temat?

Marian Ozga urodzony w 14.08.1940 roku ostatni raz zameldowany był w Lipie, przy ul. Janowskiej 41. Ma obecnie 80 lat, mimo to nadal ukrywa się przed policją. Poszukuje go Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, na podstawie Art. 148 § 1: Zabójstwo - typ podstawowy - za które grozi od 8 do 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie. Jeśli masz wiedzę, gdzie Marian Ozga przebywa, skontaktuj się z policją w Rzeszowie: RZ KWP Rzeszów Wydział Kryminalny, 35-036 Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 30, telefon: (0-17) 858-23-25,  email: [email protected]

Kamil Gawęcki urodzony w 23.07.1994 roku w Sanoku. Po raz ostatni zameldowany był w Zagórzu, ul. Kolejowa 25/8. Ma obecnie 25 lat. Poszukuje go Komenda Powiatowa Policji w Sanoku, na podstawie Art. 55 ust. 3: Dokonywanie przywozu, wywozu, wewnątrzwspólnotowego nabycia, wewnątrzwspólnotowej dostawy lub przewożenie przez terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub terytorium innego państwa środków odurzających, substancji psychotropowych lub słomy makowej, wbrew przepisom ustawy w znacznej ilości albo popełnianie tego czynu w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, Art. 55 ust. 1 Dokonywanie przywozu, wywozu, wewnątrzwspólnotowego nabycia, wewnątrzwspólnotowej dostawy lub przewożenie przez terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub terytorium innego państwa środków odurzających, substancji psychotropowych lub słomy makowej - wbrew przepisom ustawy. Grozi mu za to do(...)
   CZYTAJ WIĘCEJ I ZOBACZ ZDJĘCIA PRZESTĘPCÓW >>  

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +2 / -2

  Mieetek

  Aż mnie język świerzbi żeby przykonfidencić.

  • rok temu | ocena +0 / -0

   pol

   hahahhh