Reklama

Zablokowany dojazd

Opublikowano:
Autor:

Zablokowany dojazd - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy ulicy Jana Pawła w Sanoku mają problem z wyjazdem sprzed bloku w ciągu tygodnia. Przejazd tamują samochody zaparkowane przy Szkole Podstawowej nr 4.

Od września tego roku w placówce otwarto dwa nowe oddziały przedszkolne, a dojazd pod szkołę jest tylko jeden i prowadzi obok bloku przy ulicy Jana Pawła 45.

– Przed godziną 8.00 jest ruch jak na autostradzie – mówi mężczyzna, który zgłosił się do nas z interwencją. – Samochody jeżdżą tam i z powrotem. Mieszkańcy nie mogą wjechać na osiedlowy parking.

Dodaje, że rodzice, którzy odwożą dzieci, zawsze starają się podjechać jak najbliżej wejścia. Tym samym blokują przejazd i powodują kłopot z wymijaniem. Droga jest wąska, a manewry trudne do wykonania. Większe samochody muszą wjeżdżać na chodnik, co powoduje pogłębienie się dziur w nawierzchni, których od dawna już nikt nie naprawiał.

– To nie jest jedyny absurd – mówi. – Na placu przed szkołą znajduje się znak „Zakaz ruchu wszelkich pojazdów”. Tylko kto go przestrzega? – pyta.

Więcej w 36 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE