Reklama

Wywołany do odpowiedzi

Opublikowano:
Autor:

Wywołany do odpowiedzi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Cierpliwość mieszkańców Nowotańca powoli się kończy. Na ostatniej sesji rady gminy Bukowska dwóch członków rady sołeckiej pytało wójta o sprawy, które dręczą ich od kilku miesięcy. Padły pytania o ośrodek, oświetlenie i dziury w drogach.

Mariusz Wielgus, radny sołectwa Nowotaniec poprosił o ustosunkowanie się Piotra Błażejowskiego, wójta gminy Bukowsko do pomijania napraw niektórych dziur w drogach gminnych i oświetlenia na kolonii za stadionem, które powinno, a nadal nie świeci. Pytał też o dach na ośrodku zdrowia, przy którym prace miały się rozpocząć jeszcze w tym roku, a jeszcze nic nie zostało wykonane (pisaliśmy o tym problemie w poprzednim numerze Korso).

Błażejowski udzielił informacji na wszystkie pytania, informując mieszkańców Nowotańca, że podstawowy zakres robót remontowych na drogach gminnych wykonano na ponad 54 tys. zł. Zakresu rozszerzonego wykonawcy nie udało się zrobić. Odnośnie oświetlenia, wójt odpowiedział, że zakres robót zrobiono, a umowę osobiście podpisał ponad miesiąc temu w Zakładzie Energetycznym na dostarczanie energii. Niestety do tej pory sieć nie została włączona, a gospodarz nie wie dlaczego.

Więcej w 46 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE