Wysokie zwycięstwo żaków starszych z Cracovią [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Wiadomości Bardzo słabo zaczęliśmy mecz tracąc dwie bramki, ale na każdą z nich też odpowiadaliśmy natychmiastowo po czym udało się strzelić jeszcze cztery bramki w pierwszej tercji popisując się bardzo dobra skutecznością. Niestety przez kolejne dwie tercje zaczęła nas zawodzić i wynik zatrzymał się na pewnym zwycięstwem 9 do 3 - podsumowuje trener Tomasz Wolanin.

Żacy starsi:

UKS Niedźwiadki MOSIR Sanok - Cracovia Kraków 9-3 (6-2, 2-0, 1-1)
Bramki dla Niedźwiadków:
Adam Sawicki-Marcel Karnas - 2 min.
Kacper Niemczyk-Kacper Prokopiak - 11 min.
Kacper Prokopiak-Jakub Słomiana - 11 min.
Kacper Prokopiak-Kacper Niemczyk-Hubert Szarzyński - 15 min.
Krzysztof Stabryła-Kacper Niemczyk - 19 min.
Kacper Prokopiak-Kacper Niemczyk - 19 min.
Adam Sawicki-Marcel Karnas - 29 min.
Sebastian Burczyk-Marcel Karnas-Kacper Niemczyk - 40 min.
Adam Sawicki-Marcel Karnas - 43 min. Sanockie "Niedźwiadki" dość niespodziewanie w sobotnie przedpołudnie na "Arenie" słabo zaczęły mecz z Cracovią Kraków w kategorii żaka starszego, tracąc dwie bramki w krótkim okresie czasu.
Na każdą z nich szybko jednak zdołali odpowiedzieć, w sumie aplikując gościom spod Wawelu aż sześć bramek w pierwszych 20 minutach.

Przez kolejne 40 minut (2 i 3 tercja) młodzi sannocy zawodnicy, nie byli już aż tak skuteczni, ale mimo wszystko rozstrzygnęli zdecydowanie mecz na swoją korzyść, wygrywając 9-3.