Reklama

Wszystkich Świętych. Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu drogowego

Opublikowano:
Autor:

Wszystkich Świętych. Uwaga kierowcy! Zmiany w organizacji ruchu drogowego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Informujemy o zmianach w organizacji ruchu oraz o miejscach parkingowych w okolicach cmentarzy na terenie powiatu sanockiego.

Sanok ul. Dmowskiego – Rymanowska (Cmentarz Centralny)

W ciągu drogi krajowej K-28 zostanie zasłonięty znaku B-36 ,,zakaz zatrzymywania się” na odcinku drogi od skrzyżowania ul. Dmowskiego z ul. Jana Pawła II do pasa zjazdowego przed Rondem Beksińskiego, oraz od ul. Rymanowskiej za Rondem (droga K-28) do skrzyżowania z ul. Dąbrowiecką Przy wjeździe na ul. Głogową od strony ul. Kiczury zostanie postawiony znak B-2 ,,zakaz wjazdu” i na ul. Głogowej od ul. Dąbrowieckiej zostanie ustawiony znak D-3 ,, Droga jednokierunkowa”.

Miejsca parkingowe wyznaczone są na odcinku drogi od skrzyżowania ul. Dmowskiego z ul. Jana Pawła II do pasa zjazdowego przed Rondem Beksińskiego, oraz od ul. Rymanowskiej za Rondem do skrzyżowania z ul. Dąbrowiecką do parkowania wykorzystany będzie chodnik. Zarządca cmentarza utworzył, miejsca parkingowe na ul. Dąbrowieckiej (pomiędzy cmentarzami) gdzie uwzględniono 2 miejsca dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowe miejsca parkingowe wyznaczone są wzdłuż ulic Kiczury, Matejki, Heweliusza, na ul. Głogowej (jednokierunkowa) pojazdy będą mogły parkować po prawej stronie jezdni zgodnie z kierunkiem ruchu.

Sanok ul. Lipińskiego (Cmentarz Północny)

Zarządca drogi nie wprowadza zmian organizacyjnych w ruchu.

Miejsca parkingowe na terenie cmentarza o podłożu bitumicznym. Dodatkowe miejsca parkingowe wyznaczone na poboczu wzdłuż ul. Lipińskiego K-84 po prawej stronie jadąc w kierunku Zagórza, od drogi wjazdowej do PGE do zatoczki autobusowej znajdującej się 50m za cmentarzem, a także na ul. Wierzbowej i Cmentarnej. Brak wyznaczonych miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych.

Sanok ul. Konopnickiej (Cmentarz Południowy)

(Droga powiatowa) 2233R

W związku z budową obwodnicy Sanoka dojazd do cmentarza został zmieniony zgodnie z obowiązującym projektem czasowej organizacji ruchu.

Przy cmentarzu południowym wykorzystany będzie do postoju pojazdów o podłożu bitumicznym, parking znajdujący się bezpośrednio przy cmentarzu oraz ulica prowadząca do cmentarza. Wyznaczono jedno miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych.

Zagórz ul. Batorego

Zarządca drogi nie wprowadza zmian organizacyjnych w ruchu.

Przy cmentarzu na całej jego długości oraz po drugiej stronie jezdni znajduje się parking dla pojazdów. Policjanci z PP w Zagórzu w dniu 1 listopada porządkują oraz regulują ruch pojazdów przy cmentarzu. Na parkingu wyznaczono sześć miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych.

Besko ul. Kościelna

(Droga Gminna)

Zmiana organizacji ruchu polegającą na ustawieniu od ul. Kościelnej znaku D-3 ,,droga jednokierunkowa” a od ul. Długiej znak B-2 ,, zakaz wjazdu” i znak C-4 ,,nakaz jazdy w lewo za znakiem”.

Parking znajduje się bezpośrednio przy cmentarzu na ul. Kościelnej i Długiej. Wyznaczono trzy miejsca dla osób niepełnosprawnych.

- utrudnienia w ruchu w związku z zmianą oznakowania przy cmentarzach w Sanoku oraz Cmentarzu w Besku.

- Na cmentarzach w pozostałych miejscowościach powiatu sanockiego - w każdym przypadku wykorzystane będą przyległe parkingi oraz pobocza dróg dojazdowych.

- Przy wymienionych w tabeli cmentarzach a w szczególności przy tych gdzie wystąpią utrudnienia w ruchu, znajdować się będą policjanci, którzy kierując ruchem dbać będą o bezpieczeństwo osób odwiedzających groby najbliższych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE